توقیف ۴ میلیارد ریال داروی قاچاق و دیگر اخبار کوتاه خراسان شمالی

بجنورد- ایرنا- فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: یک دستگاه نیسان وانت حامل چهار میلیارد ریال داروی قاچاق دامی در فاروج توقیف شد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علیرضا مظاهری روز یکشنبه اظهار داشت: ماموران انتظامی فاروج هنگام گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به این نیسان وانت مشکوک شده و پس از متوقف کردن و بازرسی از آن، این میزان داروی قاچاق به ارزش چهار میلیارد ریال را کشف و ضبط کردند.

وی افزود: در این رابطه یک نفر متهم دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد و خودرو وی نیز به پارکینگ منتقل شد.

اتصال برق موجب آتش سوزی یک منزل مسکونی در شیروان 

فرمانده انتظامی شیروان گفت: بر اثر اتصال برق یک منزل مسکونی در روستای قزل حصار این شهرستان در آتش سوخت.

سرهنگ مسعود وحیدی با بیان اینکه وقوع این حادثه ۲۵۰ میلیون ریال خسارت مالی به دنبال داشته است، افزود: خوشبختانه این آتش سوزی خسارت جانی دربر نداشت.

دستگیری کلاهبردار میلیاردی در بجنورد

فرمانده انتظامی خراسان شمالی از دستگیری کلاهبردار حرفه ای با سه میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری در بجنورد خبر داد و گفت: متهم در پی شکایت یکی از شهروندان شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و به مقر پلیس آگاهی استان منتقل شد.
سردار علیرضا مظاهری گفت: متهم به کلاهبرداری ذکر شده اعتراف کرده است.

دستگیری سه شکارچی غیرمجاز در جاجرم  

رییس اداره حفاظت محیط زیست جاجرم گفت: در گشت و کنترل یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان در ارتفاعات کوه بهار، سه شکارچی قبل از اقدام به شکار دستگیر شدند.

احمد صفرزاده افزود: از متخلفان یک قبضه سلاح مجاز و یک قبضه سلاح غیرمجاز کشف و ضبط شد.

کشف ۲ قطعه کبک در فاروج

رییس اداره حفاظت محیط زیست فاروج گفت: در گزارش همیاران مبنی بر شکار کبک وحشی توسط متخلفان در روستای قره جقه، یگان حفاظت این اداره با همکاری ماموران انتظامی موفق شدند در بازرسی از منزل یک شکارچی متخلف ۲ قطعه کبک به همراه تور دستی شکار و تعدادی قفس نگهداری پرندگان را کشف کنند.

میثم باقری افزود: طبق مصوبه شماره ۴۴۲ شورای عالی حفاظت محیط زیست جریمه شکار هر قطعه کبک نر به لحاظ مطالبه ضرر و زیان مبلغ سه میلیون ریال و هر قطعه کبک ماده ۹ میلیون ریال تعیین شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =

سرخط اخبار استان‌ها