۷ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۱۳
کد خبرنگار: 2293
کد خبر: 84163657
۰ نفر

برچسب‌ها

پیش بینی افزایش ۳۰ درصدی حقوق نیروهای شهربان تهران

تهران- ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر تهران از پیش‌بینی افزایش ۳۰ درصدی بودجه شرکت شهربان برای سال ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، «افشین حبیب‌زاده» در مطلبی که از طریق دفتر وی، در اختیار رسانه ها قرار گرفت، در مورد آخرین اقدامات صورت گرفته جهت بهبود وضعیت نیروهای شرکت شهربان و حریم‌بان گفت: اخیرا شرکت شهربان در نامه‌ای به اداره کل منابع انسانی شهرداری تهران خواستار ارائه طریق جهت همسان‌سازی حقوق نیروهای این شرکت با نیروهای هادیان شهر شده است.

وی افزود: بر اساس توضیحات مدیرعامل شرکت شهربان این شرکت جدا از افزایش میزان دستمزد که سالانه اعمال می‌شود، پیش‌بینی افزایش ۳۰ درصدی را در بودجه این شرکت برای سال ۱۴۰۰ دیده است.

وی با اشاره به وضعیت محل اسکان نیروهای شهربان و حریم بان گفت: در جلسه‌ای که با حضور مدیرعامل این شرکت برگزار شد گزارشی از وضعیت نامناسب محل اسکان نیروهای این شرکت ارائه و خواسته شد در اسرع وقت نسبت به بهسازی و ایمن سازی آن محل‌ها اقدام شود.  

وی اظهار داشت: از این رو شرکت شهربان در نامه‌ای به شهرداران مناطق از آنان خواسته که محل استراحت جدیدی برای این نیروها در نظر گرفته شود.  

حبیب‌زاده با تأکید بر اینکه رفاهیات ارائه شده به کارکنان شهرداری باید به کارگران شرکت‌های پیمانکاری نیز پرداخت شود گفت: براساس پیگیری‌های به عمل آمده شرکت شهربان به مناسبت شب یلدا به نیروهای خود بن ۵۰۰ هزار تومانی پرداخت کرده است. از سوی دیگر ۱۰ ساعت نیز به عنوان اضافه کار برای نیروی شب کار در نظر گرفته که سرجمع اضافه کاری آن نیروها ۵۰ ساعت می‌شود و قرار است از این ماه در حقوق آنها اعمال شود.

وی گفت: یکی از موضوعات دیگری که پیگیری شده ارائه لباس کار به نیروهای شهربان معبربان و حریم بان است که قرار شد شرکت اقدامات لازم برای پیگیری تحویل لباس نیروها را انجام دهد. هفته گذشته شرکت شهربان در نامه‌ای به پیمانکار آن‌ها را ملزم کرده در اسرع وقت برای نیروهایی که لباس کار ندارند لباس تهیه و در اختیار آنها قرار دهد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها