ارتقای دانش فنی مهارت جویان قزوین در صنعت خودرو هدف‌گذاری شد

قزوین - ایرنا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای قزوین گفت: ارتقای دانش فنی مهارت جویان قزوینی در صنعت خودرو با عقد تفاهم نامه با یک واحد تولیدی هدف‌گذاری شد.

محسن مددی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با عقد تفاهم نامه با شرکت سایپا شیشه که امروز منعقد شد، این هدف را دنبال خواهیم کرد.

وی اظهار داشت: آموزش شاغلین و نیروی کار این واحد و تجهیز کارگاه مهارتی در حوزه قطعات و مجموعه های خودرویی و برگزاری دوره های فنی و حرفه ای مربوط به آنها در مراکز آموزشی از سوی این اداره کل از دیگر اهداف عقد این تفاهم نامه به شمار می رود.

این مسوول گفت: ایجاد و راه اندازی مرکز جوار کارگاهی آموزش های تخصصی در حوزه صنایع مرتبط با خودرو نیز در این تفاهم نامه مورد تاکید قرار گرفته است که می تواند منجر به پرورش نیروهای ماهر و کارآزموده و آماده برای فعالیت در بازار کار شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین یادآور شد: مدت اجرای این تفاهم نامه ۲ سال تعیین شده که در ادامه با توافق طرفین قابل تمدید خواهد بود.

وی با بیان اینکه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین در سال جاری با چندین واحد تولیدی تفاهم نامه همکاری امضاء کرده است،افزود: هدف از عقد این تفاهم نامه ها استفاده از ظرفیت و امکانات بخش خصوصی برای تقویت و ترویج فرهنگ مهارت در جامعه است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها