فکری: برخی استقلالی‌ها از باخت ما بیش‌ از پرسپولیسی‌ها خوشحال می‌شوند

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: استقلالی‌های زیادی از شکست ما بیشتر از پرسپولیسی‌ها خوشحال می‌شوند. ایرادات مجموعه استقلال چند دستگی در بین هواداران این تیم است. خیلی از آنها طرفدار تیم نبوده و هوادار افراد هستند.این موضوع ما را خیلی اذیت می‌کند.

«محمود فکری» در حاشیه تمرین امروز استقلال (یکشنبه) در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دنبال این هستیم تا ایرادات خود را برطرف کرده و با آمادگی کامل در مسابقات آینده که پیش‌رو است به میدان رویم.

وی افزود: گل‌گهر حریف بعدی استقلال تیم خوبی است که در لیگ بیستم به عنوان اولین تیم استارت تمرینات خود را زد، آنها مربی خوشنام و با تجربه‌ای به نام امیر قلعه‌نویی دارند. بازی سختی با این تیم داریم که امیدوارم از این دیدار با دست پر بازگردیم.

سرمربی استقلال خاطرنشان کرد: دیاباته تمرینات خود را آغاز کرده است و به صورت نصفه و نیمه در تمرینات تاکتیکی استقلال شرکت می‌کند. به دنبال این هستیم تا وی را آرام آرام به تیم اضافه‌ کنیم. نباید درباره این بازیکن ریسک کنیم. دیاباته بازیکن تاثیر گذاری است و در تمام بازی‌ها می‌تواند به ما کمک کند

فکری درباره اینکه تاریخ برگزاری شهرآورد ۲۲ دی‌ماه خواهد بود و آیا با این موضوع مشکلی ندارد، گفت: اگر قرار بود بازی بیشتری انجام دهیم همان زمانی که پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا به ایران بازگشت به میدان می‌رفتیم. چه کاری است که اکنون ما قبل از شهرآورد بازی بیشتری انجام بدهیم و این موضوع با شرایط قبلی تفاوتی ندارد.

وی تصریح کرد: متاسفانه احساس من این است زور ما کم است چرا که به ما قول داده بودند تا زمان برگزار نشدن بازی‌های عقب افتاده پرسپولیس، شهرآورد برگزار نمی‌شود و حالا باید با دو بازی بیشتر به مصاف پرسپولیس برویم.

سرمربی استقلال اعلام کرد: اینکه برخی‌ها می‌گویند استقلال زیبا بازی نمی‌کند نظر کارشناسان نیست، بلکه نظر افرادی است که سناریویی را از قبل چیده‌اند. می‌دانم آنها دنبال چه اهدافی هستند. سال‌ها کاپیتان و بازیکن استقلال بوده‌ام و فضا را به طور کامل می‌شناسم.

فکری افزود: مگر تیم‌ها دیگر بهترین بازی را انجام می‌دهند، آنها کهکشانی فوتبال بازی می‌کنند؟ چرا کسی از فوتبال آنها ایراد نمی‌گیرد؟ من پوکر باز و شرط بند نیستم، جادوگر و دلال هم ندارم. از بازیکن پول نمی‌گیرم، حق کسی را نمی‌خورم و دروغ هم نمی‌گویم. اینها ایرادات من است.

وی گفت: مدیریت باشگاه در حرف‌هایی که می‌زند از من حمایت می‌کند. اگر تیم امتیاز نمی‌گرفت می‌گفتند امتیاز نگرفته، حالا که شرایط خوبی در جدول داریم ایرادات دیگری می‌گیرند اما من روحیه و شخصیتی دارم که با همه وجود می‌جنگم.

سرمربی استقلال درباره صحبت‌های منصوریان که گفته بود امیدوارم صمد مرفاوی و پرویز مظلومی دنبال سرمربیگری استقلال نباشند، اظهار داشت: منصوریان دوست خوب ماست و از سر دلسوزی این حرف‌ها را زده است. به کادر فنی و دستیارانم کاملا اعتقاد و اطمینان دارم.

فکری افزود: بین استقلالی‌ها من آمار بیشترین حضور در شهرآورد را دارم. اگر شهرآورد را هم ببریم فکر نمی‌کنم موضوع مدنظر من بلافاصله اتفاق بیافتد، اگر هم در این مسابقه شکست بخوریم اتفاق خاصی نمی‌افتد.

وی در پایان گفت: استقلالی‌های زیادی از شکست ما بیشتر از پرسپولیسی‌ها خوشحال می‌شوند. ایرادات مجموعه استقلال چند دستگی در بین هواداران این تیم است. خیلی از آنها طرفدار تیم نبوده و هوادار افراد هستند.این موضوع ما را خیلی اذیت می‌کند. همه باید بدانند هیچ فردی بزرگ‌تر از استقلال نیست.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار ورزش