باشگاه پیکان: مقابل نساجی بازی نمی‌کنیم

تهران- ایرنا- باشگاه پیکان در بیانیه‌ای اعلام کرد که حاضر نیست تا زمان مساوی شدن تعداد بازی‌ تیم‌ها مقابل نساجی به میدان برود.

به گزارش ایرنا، باشگاه پیکان در واکنش به نامساوی بودن بازی تیم‌های لیگ برتری بیانیه‌ای را صادر کرد و به این موضوع واکنش شدیدی را نشان داد. در متن این بیانیه آمده است:‌
با اعلام برنامه جدید مسابقات لیگ برتر مشخص شد که دیدار نساجی مازندران مقابل ماشین سازی تبریز از هفته نهم لیگ برتر معوق شده و در تاریخ ۲۶ دی‌ماه (زمانی که مسابقه پیکان و نساجی در هفته دهم انجام شده) برگزار می‌شود. اتفاقی که موسسه فرهنگی ورزشی ایران‌خودرو(پیکان)از روزهای گذشته پیش بینی‌اش را می‌کرد اما موضع صبر را در پیش گرفت تا به مسائل اخلاقی و حرفه‌ای در فوتبال پایبند باشد.

از آنجایی که همه باشگاه‌های شاغل در فوتبال ایران، انتظاری جز اجرای عدالت را ندارند، برگزاری مسابقه معوقه تیم نساجی مازندران بعد از مسابقه با پیکان را خارج از فضای مساوات در فوتبال می‌دانیم و به همین خاطر به اطلاع سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال می‌رسانیم که تا زمان یکسان شدن بازی‌های همه تیم‌های شاغل در لیگ در دیدار هفته دهم که در روز سه شنبه ۱۶ دیماه برنامه ریزی شده به میدان نخواهیم رفت. 

دلیل این مساله هم واضح است؛ فشردگی رقابت‌های لیگ برتر بیشتر از آنکه شامل تیم استراحت کرده شود، برای بقیه تیم‌ها مشکل ساز شده و از آنجایی که همچنان برای تغییر در برنامه بازی‌ها زمان کافی وجود دارد، مصرانه و با کمال احترام خواهان برگزاری دیدار پیکان و نساجی بعد از انجام مسابقه هفته نهم نساجی مقابل ماشین سازی تبریز هستیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =

سرخط اخبار ورزش