فراخوان رقابت عروسک‌های ایرانی در ششمین جشنواره ملی اسباب‌بازی

تهران-ایرنا-دبیرخانه‌ ششمین جشنواره ملی اسباب‌بازی از تولیدکنندگان و طراحان عروسک‌های ایرانی دعوت کرد تا جدیدترین تولیدات خود را برای داوری معرفی کنند.

به‌گزارش روز یکشنبه گروه فرهنگی ایرنا از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، طراحی شخصیت‌های عروسکی براساس قوانین و مقررات شورای نظارت بر اسباب‌بازی، قابلیت تولید با شمارگان بالا، سهولت در تهیه و به صرفه بودن مواد اولیه از شرایط شرکت در این رویداد اعلام شده است.

بر اساس این فراخوان، عروسک‌ها در مرحله اول به‌صورت ارسال عکس در تارنمای جشنواره مورد بررسی قرارمی‌گیرد و درصورت تأیید اولیه در مرحله دوم، از سوی عروسک‌سازان برای داوری نهایی ارسال می‌شود.

هم‌چنین بارگزاری تصویرها و تکمیل پروفایل با مراجعه به تارنمای ششمین جشنواره ملی اسباب‌بازی در بخش رقابتی از دیگر مقررات این فراخوان است.

در همین‌ حال مهلت تکمیل پروفایل و بارگذاری مشخصات عروسک‌ها از سوی طراحان و تولیدکنندگان تا ۲۰ دی ۱۳۹۹ و زمان داوری اولیه هیات انتخاب ۲۰ تا ۲۵ همین ماه اعلام شده است.

هم‌چنین صاحبان آثار پذیرفته‌شده باید تا پایان دی اثر خود را به دبیرخانه ارسال کنند و داوری نهایی این دوره اول بهمن ۱۳۹۹ انجام می‌گیرد.

لازم به یادآوری است داوری بخش رقابتی ششمین جشنواره ملی اسباب‌بازی «ویژه عروسک‌های ایرانی» بر اساس محصولات تولید شده‌ از مهر سال ۱۳۹۸ تا دی ۱۳۹۹ که درجشنواره‌های قبل شرکت نکرده باشد، صورت می‌گیرد.

ششمین جشنواره ملی اسباب‌بازی امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم توجه به شیوه‌نامه‌های بهداشتی در جامعه، به‌صورت مجازی و فرآیندی در چند مرحله به‌شکل گام به گام برگزار ‌می‌شود.

برای متن فراخوان اینجا کلیک کنید

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

سرخط اخبار فرهنگ