نمایش جدال از خراسان شمالی به جشنواره ملی سردار دل‌ها راه یافت

بجنورد- ایرنا- معاون هنری، سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: نمایش «جدال» از این استان به جشنواره ملی «سردار دل‌ها» راه یافت.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی این اداره کل، ابوالحسن حیدری روز یکشنبه اظهار داشت: اثر نمایشی جدال به کارگردانی محمد داورپناه و به تهیه کنندگی حوزه هنری و با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، بسیج هنرمندان استان و شهرداری بجنورد بر اساس زندگی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و حول محور جنایات داعش در سوریه به مناسبت سالگرد شهادت سردار دل‌ها تولید و به این جشنواره ملی در کرمان راه یافت.

وی با بیان اینکه این نمایش با طراحی نور، موسیقی صحنه و قاب سازی و تصویر تولید و اجرا می شود، اظهار داشت: مسعود عوض زاده مقدم و سهیل سعادت فر از جمله عوامل این نمایش هستند.

وی افزود: همزمانی جشنواره سردار دل ها با این ایام و راهیابی این اثر به این جشنواره و اجرای نمایش در سیرجان کرمان سبب شد نمایش بعد از حضور در جشنواره استانی روی صحنه برود.

حیدری گفت: نمایش جدال در زمره هشت اثر راه یافته به بخش صحنه‌ای دومین جشنواره سردار آسمانی است که  ۱۴ دی ماه در سیرجان کرمان به روی صحنه می رود.  

جشنواره ملی سردار دل ها به دبیری امیرحسین شفیعی در قالب سه بخش نمایشنامه‌نویسی، بخش صحنه‌ای و خیابانی از ۱۰ تا ۱۵ دیماه  در کرمان برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها