۶۰قرارداد سرمایه‌گذاری در شهرک صنعتی ۲۲ بهمن اهواز منعقد شده است

اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان با بیان اینکه شهرک صنعتی ۲۲ بهمن اهواز از شهرک‌های صنعتی موفق و با قدمت خوزستان است گفت: ۶۰ قرارداد سرمایه‌گذاری در این شهرک منعقد شده که مراحل اجرایی آنها در دست انجام است.

 اخلاق محمدیان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: تمام زیرساخت‌های لازم در شهرک ۲۲ بهمن اهواز برای فعالیت سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی فراهم شده است.

وی گفت: شهرک‌های صنعتی در اهواز از نخستین شهرک‌های صنعتی در کشور هستند که صنایع موفقی در آنها مشغول به کار هستند. تلاش شده تا زیرساخت‌ها در این شهرک ها برای جذب سرمایه گذاران فراهم شود اما متاسفانه در مواردی افرادی با کارشکنی مانع رونق بخشی و یا فعالیت سرمایه‌گذاران در منطقه می‌شوند.

مدیر شهرک صنعتی ۲۲ بهمن اهواز نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: ۶۰ قرارداد سرمایه‌گذاری در گام دوم این شهرک در حال اجراست که زیرساخت‌های لازم برای اجرای این پروژه‌ها فراهم شده است. طبق قانون پس از اتمام سوله گذاری هر پروژه در شهرک‌های صنعتی ، صاحب پروژه امکان درخواست گاز و برق را دارد.

محمد نجفیان بیان کرد: محافظت و نگهبانی از سوله‌های صنایع بر عهده صاحبان آنها است و نگهبانان شهرک‌های صنعتی وظیفه محافظت از زیرساخت و امکانات شهرک‌ها را دارند.

وی افزود: شهرک ۲۲ بهمن اهواز از زمان جنگ تحمیلی راه‌اندازی شده و هم اکنون ۲ گام در این شهرک اجرا شده است. در گام نخست این شهرک ۳۰ سوله وجود دارد که مشغول فعالیت هستند. در گام دوم این شهرک نیز ۶۰ قرارداد سرمایه‌گذاری منعقد شده که در حال اجراست.

در اهواز پنج شهرک صنعتی وجود دارد که صنایع موفقی همچون واحد تولیدی تجهیزات نفت و حفاری در اهواز فعال هستند.

به گزارش ایرنا به تازگی مطلبی در فضای مجازی در خصوص اعتراض جمعی از صنعتگران شهرک صنعتی ۲۲ بهمن اهواز در خصوص نبود زیرساخت در این شهرک منتشر شده بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها