استاندار: طرح‌های زیرساختی مخابراتی نیاز جدی سیستان و بلوچستان است

زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: اجرای طرح‌های زیرساختی مخابراتی نیاز جدی این استان در زمینه‌های تحصیلی، اشتغال و سایر امور زندگی است.

احمدعلی موهبتی روز دوشنبه در حاشیه سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه طرح‌های ویژه حوزه ارتباطات و فناوری در سیستان و بلوچستان اجرا می‌شود اظهارداشت: استان به جهت بعد مسافت و عقب‌ماندگی تاریخی در حوزه ارتباطات و فناوری با معدل و میانگین کشوری فاصله زیادی دارد.
وی افزود: برابر درخواست‌های مردم و نمایندگان آن‌ها و وظیفه و تکلیفی که وزارتخانه ارتباطات و فناوری اطلاعات دارد طرحی تهیه و وزیر دستورات لازم برای اجرای این طرح را ارائه داد.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: این طرح پس از جمع‌بندی تایید و به دنبال آن حضور وزیر ارتباطات و تیم کارشناسی همراه را در استان داریم.
وی خاطرنشان کرد: اجرای طرح‌های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات مستلزم همراهی مردم و تمامی دستگاه‌های اجرایی است.
وی گفت: مردم باید این سیستم را از خودشان بدانند و کمک کنند چرا که یک سایت با هزینه سنگین ایجاد می‌شود و اگر مردم آن را از خود ندانند دوام و بقای این سایت به خطر می‌افتد.
موبهتی تصریح کرد: مردم از دولت انتظار دارند که اقدامات خوبی انجام دهد و دولت نیز انتظار دارد که نگهداری از تجهیزات و استفاده از سیستم را متعلق به خودشان بدانند و کمک کنند که این خدمات دوام و بقا داشته باشد.

به گزارش ایرنا آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و گروه همراه با حضور ۱۰ روزه در سیستان و بلوچستان اجرای طرح‌های ویژه زیرساختی در حوزه این وزارتخانه را پیگیری می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها