استفاده از ناوگان حمل و نقل برون شهری در ملایر ۳۵ درصد افزایش یافت

همدان- ایرنا- رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان ملایر گفت: میزان جابجایی مسافر از طریق ناوگان حمل و نقل برون شهری در این شهرستان با اعمال محدودیت تردد خودروهای شخصی ناشی از همه گیری ویروس کرونا، ۳۵ درصد افزایش یافته است.

سیداسماعیل صفوی‌زاده روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: جابجایی مسافر در ناوگان حمل و نقل برون شهری ملایر پس از همه گیری ویروس کرونا به شکل محسوسی کاهش یافته بود که با اعمال محددیت و ممنوعیت‌ تردد خودروهای شخصی، استقبال مردم برای استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری دراین شهرستان افزایش چشمگیری داشته است.

وی با اشاره به فعالیت بیش از ۴۰ دستگاه اتوبوس برون شهری شهرستان ملایر، افزود: تا قبل از شیوع ویروس کرونا روزانه بیش از ۳۰ سفر از مبدا ملایر با مقاصد تهران، کرج، اصفهان و اهواز انجام می‌شد که این آمار در روزهای اخیر افزایش یافته است.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ملایر با تاکید بر نظارت مستمر بر فعالیت و خدمت رسانی ناوگان حمل و نقل برون شهری، گفت: رانندگان خودروهای مسافربر عمومی در مسیرهای برون شهری موظف به رعایت تمامی پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی هستند و با متخلفان برخورد قاطع و قانونی می شود.

ناوگان حمل و نقل برون شهری شهرستان ملایر دارای حدود ۴۰۰ دستگاه اتوبوس، میدل‌باس، مینی‌بوس و سواری است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها