زیرساخت‌های طرح‌های سرمایه‌گذاری چهارمحال و بختیاری به ‌موقع تامین شود

شهرکرد ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه زیرساخت‌های مربوط برای اجرای طرح‌های سرمایه‌گذاری در این استان باید به‌موقع تامین شود، گفت: دستگاه‌های خدمت‌رسان در این زمینه باید فعال‌تر شوند.

الله‌کرم نصیری روز یکشنبه در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: تمامی دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های خدماتی موظفند زیرساخت‌های مورد نیاز سرمایه‌گذاری مانند آب، برق و گاز را در سریع‌ترین زمان ممکن تامین کنند.
وی افزود: همچنین مسوولان دستگاه‌های اجرایی باید پاسخ استعلام‌های سرمایه‌گذاری را در مهلت قانونی و با سرعت و دقت بیشتر اعلام کنند و باید هنگام پاسخ به استعلام‌های سرمایه‌گذاری، نگاه مثبت، گره‌گشا و جذب سرمایه‌گذاران را داشته باشند.
نصیری یادآور شد: رفع مشکلات مرتبط با طرح‌های سرمایه‌گذاری به‌ویژه در حوزه صنعت و کشاورزی جزو برنامه‌های اولویت‌دار دستگاه‌های اجرایی چهارمحال و بختیاری باشد.
به گزارش ایرنا، از ابتدای امسال تاکنون ۳۷۲ مصوبه برای رفع مشکل تولیدکنندگان چهارمحال و بختیاری در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان تصویب شده که از این تعداد ۳۴۵ مصوبه برابر ۹۲ درصد اجرایی شده و بقیه در مرحله اجرا و پیگیری قرار دارد.
هم‌اکنون بیش از ۹۵۰ واحد تولیدی صنعتی در استان فعالیت دارد.
بیشترین مشکلات طرح‌های ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در زمینه استمهال وام‌ها، تقسیط دوباره تسهیلات بانکی و تقویت زیرساخت‌های است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها