مشکلات ۲ واحد بزرگ خدماتی و تولیدی در هرمزگان بررسی شد

بندرعباس- ایرنا-مشکلات ۲ واحد بزرگ خدماتی و تولیدی هرمزگان روز یکشنبه در نشست ستاد اجرایی سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی دستگاه قضایی استان بررسی شد.

رییس کل دادگستری هرمزگان در این نشست گفت: باتوجه به مشکلات «شرکت خدمات دریایی و بندری سی دلف» بویژه درخصوص دریافت خدمات از اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، با توجه به اشتغال تعداد قابل توجهی نیروی متخصص و کارگر در این شرکت و نوع فعالیت‌های آن در ارائه خدمات کانتینری، مقرر شد اداره  بنادر مساعدت لازم را انجام دهد و تا زمان مشخص شدن وضعیت قرارداد جدید، ارائه خدمات به این شرکت به هیچ وجه قطع نشود. 
علی صالحی با اشاره به فعالیت‌های انجام شده توسط «شرکت معماران تجارت آفتاب» به منظور احداث پالایشگاه روغن پایه خودرو در غرب بندرعباس افزود:با توجه به اینکه زمین اختصاص یافته برای احداث این پالایشگاه در محدوده اراضی منابع طبیعی قرار گرفته است، مقرر شد، ضمن بازدید از محدوده اجرای این پروژه ، با حضور مدیران دستگاه های متولی ، تصمیم‌های لازم برای حل موانع موجود با عنایت به لزوم حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی منطقه گرفته شود.
رییس کل دادگستری استان هرمزگان تاکید کرد:همجواری این طرح با جنگل‌های دست کاشت منابع طبیعی ایجاب می‌کند که به گونه‌ای تصمیم گیری شود که از ایراد هرگونه صدمه و آسیب به محیط زیست و منابع طبیعی جلوگیری شود.
صالحی همچنین در جریان برگزاری این نشست ضمن تاکید بر لزوم حل مشکلات و مسائل شرکت‌ها و واحدهای تولیدی و صنعتی خاطرنشان کرد: با توجه به منویات رهبرمعظم انقلاب و تاکید رییس قوه قضاییه، مهم‌ترین هدف از تشکیل این ستاد ، رونق فعالیت‌های اقتصادی سالم و مشروع با مدنظر قرار دادن ظرفیت‌های بومی می‌باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها