۹ دی ماه ۸۸ شور و بصیرت ملت ایران را به جهانیان نشان داد

مشهد- ایرنا- فرماندار شهرستان مرزی تایباد گفت: ملت ایران اسلامی با وحدت، انسجام و حضور حماسه ساز خود در روز ۹ دی ماه سال ۸۸ شور و بصیرت خود را به جهانیان نشان دادند.

محسن سیاح روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: حماسه نهم دی سال ۸۸ که با درایت رهبر معظم انقلاب و بصیرت و آگاهی مردم شکل گرفت برگ زرینی در تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی است که همیشه در اذهان ملت و دشمنان باقی خواهد ماند.

وی ادامه داد: مردم در این روز تاریخی و حماسه ساز ثابت کردند مطیع ولایت فقیه و حافظ ارزش‌های نظام و آرمان‌های والای شهدا هستند.

فرماندار تایباد گفت: مردم انقلابی ایران اسلامی در این روز حماسه دیگری آفریدند، ۹ دی به معنای حقیقی کلمه، تجلی روح دیانت حاکم بر دل های مردم و اوج بصیرت و آگاهی بود که باعث شد بسیاری از دشمنان و دست نشانده های آنها با سکوت در این زمینه، مهر تاییدی بر حماسه آفرینی مردم غیور و همیشه در صحنه ایران بزنند.

وی افزود: ملت غیور ایران اسلامی هیچگاه و در هیچ برهه‌ای از زمان در برابر ظلم و ستم بیگانگان سکوت نکرده اند و همواره برضد ظلم و جور حاکمان ستمگر برخاسته‌اند به طوریکه از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون گاه و بی‌گاه شاهد هجمه‌های گوناگون دشمنان نظام و ملت ایران اسلامی برای خدشه وارد کردن به آبروی این نظام ارزشمند بوده‌ایم که با وحدت و انسجام همیشگی ملت ایران اسلامی نقشه های شوم آنها خنثی شده است.

سیاح با بیان اینکه سال به سال اهمیت و زیبایی حماسه نهم دی ماه بیشتر نمایان می شود، ادامه داد: یوم الله ۹ دی روز بصیرت و تجلی میثاق امت با ولایت است و ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی نشان دادند تحت هر شرایطی همواره پای آرمانها و اعتقادات خود ایستاده اند.

وی با تاکید بر اینکه، ملت ایران باید همیشه هوشیار و آگاه باشند و بدانند که دشمنان لحظه‌ای از توطئه علیه جمهوری اسلامی ایران دست بر نمی‌دارند، گفت: ملت ایران در ۹ دی ماه امسال نیز با رعایت پروتکلهای بهداشتی و حضور خود در برنامه های پیش بینی شده بار دیگر با رهبر معظم انقلاب و آرمان‌های نظام تجدید بیعت کردند.

شهرستان ۱۳۸ هزار نفری تایباد در ۲۲۵ کیلومتری جنوب شرقی مشهد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها