کار احداث پارک بانوان خرمشهر آغاز شد

آبادان - ایرنا - شهردار خرمشهر گفت: عملیات اجرایی احداث نخستین پارک بانوان خرمشهر در زمینی به مساحت ۲ هکتار آغاز شد.

منصور علوانی روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: دیوارکشی پارک بانوان با برآورد اولیه حدود ۱۲ میلیارد ریال اعتبار در حال اجرا است و تا پایان امسال تکمیل و به بهره‌برداری خواهد رسید.

 وی افزود:در پارک بانوان امکاناتی نظیر نصب مجموعه وسایل ورزشی، زمین بستکبال ، والیبال، مبلمان شهری، روشنایی و فضای سبز طراحی شده است.

علوانی ادامه داد: پارک بانوان در حاشیه بلوار امیرکبیر خرمشهر جانمایی شده و به لحاظ دسترسی و نزدیک بودن به مرکز شهر از موقعیت خوبی برخوردار است. تمام امور خدماتی، آموزشی در این پارک توسط بانوان انجام تا آنها با آرامش و امنیت خاطر در محیطی امن اوقات فراغت خود را در این پارک سپری کنند.

شهردار خرمشهر اشتغالزایی برای بانوان را از مزایای احداث پارک ویژه بانوان بیان کرد و گفت:غرفه‌های ویژه عرضه محصولات خوداشتغالی بانوان در پارک جانمایی و  طراحی شده و به بانوان بدسرپرست و سرپرست خانوار واگذار می‌شود.

علوانی ادامه داد: پارک بانوان ضمن پرکردن اوقات فراغت در محیطی امن نقش مهمی را در زمینه کارآفرینی و رونق اقتصادی از طریق راه‌اندازی بازارچه‌های کارآفرینی ایفا می‌کند.

وی ادامه داد: هماهنگی‌ لازم با تعدادی از مربیان ورزشی بانوان انجام شده تا به صورت روزانه ورزش‌های همگانی را در پارک بانوان اجرا کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها