ارسال آثار به جشنواره ملی آهوان در سمنان تا دهم بهمن تمدید شد

سمنان- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: مهلت ارسال آثار به اولین جشنواره ملی هنرهای مفهومی رضوی (آهوان) در سمنان، طبق راهبرد و تغییرات جدید، تا دهم بهمن ۹۹ تمدید شد.

به گزارش ایرنا، فرشید فلاح روز یکشنبه با اشاره به تغییر در تقویم برگزاری اولین جشنواره ملی هنرهای مفهومی رضوی (آهوان) به میزبانی سمنان، به رسانه ها افزود: طبق این تغییر، مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا دهم بهمن ماه تعیین شد.

وی گفت: داوری مرحله اول آثار رسیده از دهم تا پانزدهم بهمن و زمان اجرای آثار منتخب نیز از ۱۵ بهمن تا ۱۵ اسفند خواهد بود.

وی با بیان اینکه داوری مرحله نهایی این جشنواره از ۱۵ تا ۲۰ اسفند برنامه‌ریزی شد بیان کرد: برای برگزاری این اختتامیه دو برنامه در شرایط کرونایی و وضعیت سفید پیش بینی شده است.
فلاح افزود: برنامه اختتامیه در صورت وجود کرونا روزهای یکم و دوم اردیبهشت خواهد بود و در صورت شرایط سفید و رفع خطر ویروس کرونا، آیین پایانی این جشنواره همراه با برگزاری نمایشگاه و اختتامیه در روزهای یکم تا دهم اردیبهشت برنامه ریزی شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان یادآور شد: این جشنواره از سری برنامه های هجدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) و به میزبانی سمنان برگزار می شود و شرکت در این جشنواره برای عموم هنرمندان آزاد و رویکرد محتوایی این جشنواره نیز معارف رضوی است.
جشنواره ملی هنرهای مفهومی رضوی (آهوان) پذیرای آثار هنری تولید شده در انواع رسانه های هنرهای جدید نظیر چیدمان، ویدئوآرت، پرفورمنس آرت، هنر شبکه، و ورد آرت، با موضوع رضوی است.
جشنواره هنرهای مفهومی رضوی (آهوان) با همکاری بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا (ع)، معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، استانداری سمنان، اداره کل فرهنگ و ارشاد استان سمنان، و دانشکده هنر دانشگاه سمنان برگزار خواهد شد. 
علاقه‌مندان می توانند برای دریافت اطلاعات تکمیلی به سایت www.ahoovan.ir  مراجعه کنند و یا با دبیرخانه این رویداد به شماره ۰۲۳۳۳۳۳۴۷۳۷ و یا شماره تلفن همراه  ۰۹۰۱۰۳۵۱۴۹۶ تماس بگیرند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها