ثبت نام کارگاه‌های مجازی کانون پرورشی لرستان آغاز شد

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان گفت: ثبت نام ۲۵ کارگاه مجازی آموزش تخصصی ویژه زمستان از امروز یکشنبه در این استان آغاز شد.

به گزارش ایرنا محمد جواد محمدی به رسانه ها اعلام کرد: با توجه به استقبال اعضا و خانواده ها نسبت به برگزاری کارگاه‌های آموزشی و تخصصی، زمستان امسال ۲۵ کارگاه برخط (آنلاین) آماده ثبت نام متقاضیان هستند که علاقه‌مندان از هفتم تا هفدهم دی ماه جاری فرصت دارند با مراجعه به سایت kpf.ir مراحل نام نویسی را انجام دهند.

وی بیان کرد: این کارگاه‌های مجازی در حوزه های فرهنگی، هنری، ادبی، سواد اقتصادی و مهارت‌های زندگی و با عناوین حال خوش زندگی، قصه گویی (شعر و داستان)،  قصه گویی فن بیان، بازی  و سرگرمی، کاردستی و اوریگامی، نجوم، سرود، هنرهای نمایشی (بازیگری)، هنرهای نمایشی (نمایش عروسکی و تئاتر کتابخانه ای)، نقاشی، داستان نویسی، شعر و طرح های ادبی هستند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان اظهار داشت: زمان شروع این کارگاه‌ها روز ۱۸ دی تعیین شده است و علاقه‌مندان در گروه‌های سنی نوباوه ( چهار سال به بالا)، نوخوان (هفت سال به بالا)، نونهال (۹ سال به بالا)، نونگاه (۱۲ سال به بالا) و نوجوان (۱۵ سال به بالا) می‌توانند در این کارگاه‌ها شرکت کنند.

محمدی گفت: دوره‌های آموزش بدون محدودیت زمان (آفلاین) نیز در قالب کارگاه‌های از پیش آماده شده توسط اساتید صاحب‌نام هر رشته ارائه می‌شود و متقاضیان استفاده از این آموزش ها، می‌توانند پس از عضویت در پورتال کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دوره مورد نظر را انتخاب و فیلم هر جلسه را مشاهده کنند و در صورت نیاز به صورت برخط (آنلاین) با مربیان ارتباط داشته باشند.

به گفته وی جدول زمان‌بندی و مشخصات دوره‌های آموزشی کودکان و نوجوانان و اسامی مدرسان رشته‌های مختلف در پایگاه خبری کودک و نوجوان به نشانی kanoonnews.ir  و پورتال مجازی کانون به نشانی kpf.ir قابل دسترسی است.

در حال حاضر ۱۷ مرکز فرهنگی هنری ثابت با بیش از ۴۰ هزار عضو، هفت کتابخانه سیار و ۲ مرکز پستی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در لرستان فعال است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها