زیرساخت لازم برای توزیع بهتر گاز مایع در استان سمنان پیش‌بینی شود

سمنان- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: زیرساخت‌ها برای توزیع گاز مایع فراهم شود تا در آینده در زمینه توزیع در استان مشکلی به وجود نیاید.

به گزارش ایرنا، حبیب‌الله خجسته‌پور روز یکشنبه در نشست کمیسیون هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان سمنان ابراز داشت: اکنون در توزیع گاز مایع بین خانوارهای فاقد گاز طبیعی و واحدهای کشاورزی مشکلی وجود ندارد، اما باید با تامین زیرساخت‌های مورد نیاز، هرگونه مساله در آینده  برای توزیع و تخصیص پیش‌بینی شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان ادامه داد: دستگاه‌های اجرایی مرتبط آمار اصنافی را که از گاز مایع استفاده می‌کنند اعلام نمایند تا مشکلی به وجود نیاید.

وی با بیان اینکه فرمانداری‌ها در صف مقدم مبارزه با قاچاق کالا حضور دارند، تصریح کرد: فرمانداران هر چه سریعتر عملکرد خود را در مبارزه با قاچاق کالا و ارز از ابتدای فروردین تا پایان آذر امسال به دبیرخانه ارسال کنند.

خجسته‌پور بیان کرد: قاچاق کالا آفت تولید و اقتصاد کشور است و ضرورت دارد بخش‌های مرتبط در زمینه مبارزه با قاچاق کالا و ارز به منظور تحقق منویات مقام معظم رهبری در سال جهش تولید اهتمام ویژه داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان اضافه کرد: مبارزه با قاچاق سوخت در استان با جدیت پیگیری و راهکاری لازم در این زمینه اتخاذ و عملیاتی شود.

در نشست کمیسیون هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز  استان سمنان درباره قاچاق کالا، سوخت، طرح پیشنهاد اصلاح پروانه  بهره‌وری و افزایش ظرفیت واحدهای فعال در زمینه سوخت تقطیری، بحث و تبادل نظر شد.

براساس آمار ارایه شده در این نشست ۷۰۲  میلیارد ریال کالای قاچاق به وسیله نیروی انتظامی، گمرک و اصناف از ابتدای فروردین تا پایان آذر ۹۹ در استان سمنان کشف شد.


اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =

سرخط اخبار استان‌ها