۷ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۳۸
کد خبرنگار: 1462
کد خبر: 84163101
۰ نفر

برچسب‌ها

۵۰۰ فرصت اشتغال در آستانه اشرفیه ایجاد شد

رشت-ایرنا-فرماندار آستانه اشرفیه گفت: از آغاز امسال تاکنون تعداد ۵۰۰ فرصت اشتغال از سوی دستگاه های اجرایی در این شهرستان ایجاد شده است.

حمید رضایی در نشست اعضای  ستاد ساماندهی امور جوانان ، سهمیه ایجاد اشتغال از سوی دستگاه های اجرایی این شهرستان را در سال جاری ۸۳۷ عنوان و تصریح کرد: روند تحقق تعهدات دستگاه های اجرایی در این بخش مطلوب است و تا پایان سال تلاش می شود کلیه تعهدات در نظر گرفته محقق شود.

وی با تاکید بر اینکه به منظور تحقق تعهدات بخش اشتغال در این شهرستان ، روند  صدور کلیه مجوزهای فعالیت در بخش های اقتصادی ، کشاورزی ، گردشگری ، اصناف سهولت یافته اظهار داشت: همچنین با تسهیل در پرداخت تسهیلات مناسب ، از متقاضیان در جهت ایجاد اشتغال حمایت شده است.

رضایی با بیان اینکه سهولت در روند ایجاد اشتغال در این شهرستان همچنان از سوی دستگاه های اجرایی تداوم می یابد گفت: ایجاد اشتغال برای جوانان جویای کار ، شناسایی جوانان نخبه ، جلوگیری از مهاجرت جوانان مستعد ، ایجاد بسترهای مناسب جهت توسعه فعالیت های ورزشی ، فرهنگی و اجتماعی جوانان ، ایجاد بسترهای مناسب به منظور مشارکت جوانان در بخش های مختلف از جمله اهداف ستاد امور جوانان است.

وی در ادامه شناسایی نیازها ، مطالبات و توانمندی های جوانان را از جمله برنامه های ستاد امور جوانان این شهرستان عنوان و تصریح کرد: انتظار می رود اعضای این ستاد با بهره گیری از ظرفیت ها ، توانمندی ها و تخصص های  جوانان در منطقه ، زمینه مشارکت آنان را در توسعه جامعه فراهم کنند.

فرماندار آستانه اشرفیه از کلیه دستگاه های اجرایی این شهرستان نیز خواست تا روند فعالیت های خود  در حوزه جوانان را  با جدیت بیشتری دنبال کنند.

شهرستان آستانه اشرفیه در شرق استان گیلان ،  دارای ۱۰۵ روستا و حدود ۱۰۸ هزار نفر جمعیت است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها