صدا و سیمای زندان‌های استان تهران به روزرسانی می‌شود

تهران - ایرنا - معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های استان تهران گفت: صدا و سیمای زندان‌های استان تهران با هدف بهینه‌سازی اوقات فراغت زندانیان و تولید و پخش فیلم‌های آموزشی، سرگرمی و هنری به زودی تجهیز و به روزرسانی می شود.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از اداره کل زندان‌های استان تهران، علی اسماعیلی در جلسه‌ای با حضور مسئولان فرهنگی و هنری افزود: هر قدر در خصوص بهینه سازی اوقات فراغت زندانیان برنامه ریزی شود، به همان اندازه موجب رشد شخصیتی و ارتقای برنامه‌های اصلاحی و تربیتی خواهد شد و می تواند از برخی آسیب‌های رفتاری پیشگیری کند.

وی ادامه داد: ندامتگاه تهران بزرگ به عنوان پایلوت اجرای این پروژه در نظر گرفته شده است و با همسان سازی و استفاده از سیستم یک پارچه، سیستم آنالوگ آن مجموعه با روش ها و فناوری جدید تبدیل به سیستم های دیجیتال می شود که به صورت متمرکز از یک نقطه برنامه های صدا و سیما برای کلیه مددجویان ارسال خواهد شد.

معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های استان تهران اظهارداشت: قرار است شرکت پیمانکار، پیشنهادات و موارد فنی را با طرح مذکور به دفتر فنی مهندسی اداره کل زندان‌ها ارائه کند که پس از بررسی مسائل فنی و با نظارت واحد آمار و رایانه و در نظر گرفتن همه جوانب نسبت به نصب فرستنده ها و راه اندازی صدا و سیمای زندان به صورت دیجیتال اقدام شود.

بنا بر این گزرش، در این جلسه پیرامون موقعیت زندان و ظرفیت های زیر بنایی و شرایط ساختمانی زندان همچنین نوع تجهیزات و به‌کارگیری صدا و سیمای زندان مجتمع تهران بزرگ بحث و تبادل نظر شد و مقرر شد در مرحله بعد صدا و سیمای دیگر زندان های استان نیز تجهیز و به روزرسانی شوند.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha