پینگ‌پنگ‎‌باز ملی‌پوش مهابادی عضو تیم لیگ برتری "وچان" کردستان شد

مهاباد- ایرنا- رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد گفت: الینا رحیمی ورزشکار مهابادی در مسابقات لیگ برتر تنیس روی میز بانوان باشگاه‌های کشور امسال در قالب تیم "وچان" کردستان حاضر شده است.

قرنی مصطفی پور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این بانوی مهابادی امسال با تیم وچان کردستان به توافق رسیده است و با این تیم در بیستمین دوره رقابت‌های لیگ برتر تنیس روی میز بانوان کشور که به صورت متمرکز در تهران برگزار شد، حضور یافت.

وی افزود: مرحله رفت و مقدماتی دور جدید رقابت‌های لیگ برتر تنیس روی میز بانوان با حضور ۶ تیم شهرداری شهربابک، وچان کردستان، دانشگاه آزاد اسلامی، پادمایدک اصفهان، آکادمی وفایی راد بابل و گلستان تجارت جنوب از روز سوم دی ماه با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بعد از ۱۱ ماه رکود برگزار شد.

رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد اضافه کرد: الینا رحیمی در چند سال اخیر عضو تیم ملی تنیس روی میز بانوان کشور بوده است و سابقه قهرمانی در رقابت‌های آسیای میانه را نیز در کارنامه خود دارد.

«الینا رحیمی» متولد ۱۳۸۳ در مهاباد بوده و طی چهار سال گذشته به عضویت تیم ملی تنیس روی‌میز کشور درآمده است؛ او سابقه قهرمانی ایران و آسیای میانه را در کارنامه دارد.

این دختر پینگ‌پنگ‌باز مهابادی با هزار و ۲۰۰ امتیاز هم‌اکنون رتبه اول رنکینگ ملی نوجوانان دختر ایران و رتبه ششم جوانان دختر کشور با ۴۸۰ امتیاز را داراست.

لیگ تنیس روی میز بانوان به صورت متمرکز به میزبانی تهران و در آکادمی امیر احتشام زاده پیگیری می‌شود.

بانوان پینگ پنگ باز کشور که طی ۱۱ ماه گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های ناشی از آن از تمامی میادین و اردوهای ملی و باشگاهی دور بودند فصل جدید حضور خود در رقابت‌های باشگاهی کشور را آغاز کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =