جست و جو برای یافتن ۲ مفقود در شمیرانات ادامه دارد

تهران- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استان تهران گفت: در سومین روز امدادرسانی، عملیات جست و جو امروز /یکشنبه/ برای یافتن جنازه ۲ مفقودی حادثه در ارتفاعات شمیرانات ادامه دارد .

منصور درجاتی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تا این لحظه بر اساس آمار قطعی و مسجل شده، ۹ نفر بر اثر حادثه بهمن در ارتفاعات شمیرانات جان خود را از دست داده اند.

وی یادآورشد: یک نفر از این افراد در بالادست روستای آحار، یک نفر در بیمارستان بر اثر شدت جراحات و هفت نفر نیز در کلک چال، فوت کرده اند.

درجاتی اظهارداشت: شماره تماس هایی را که خانواده ها برای یافتن فرزندان و اقوام خود که احتمال گرفتار شدن آنان در بهمن می رفت، بررسی شد و اکنون فقط ۲ مفقودی مسجل و قطعی داریم.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران گفت: این ۲ نفر مهدی و افضل ثابت قدم ۲ پسر عمو هستند که در ارتفاعات کلک چال گرفتار شده اند و عملیات جستجو از امروز صبح بار دیگر برای یافتن جنازه آنان آغاز شده است.

با وجود آنکه برخی منابع تعداد کشته های این حادثه را ۱۰ نفر اعلام کرده بودند، این مسئول و جمعیت هلال احمر در نهایت آمار ۹ نفر را تایید کرد.

عصر جمعه پنج دی ماه، بر اثر کولاک و وقوع بهمن، ۱۰ ها نفر از شهروندان تهرانی در ارتفاعات شمیرانات و کلک چال گرفتار شدند و عملیات امداد و نجات و جستجو تاکنون ادامه دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها