مصدومیت هفت نفر در تصادف رانندگی و خبر کوتاه دیگر از بوکان

مهاباد- ایرنا- مصدومیت هفت نفر در یک تصادف رانندگی در جاده‌ روستای گردشگری "کوسه" و اجرای نخستین تئاتر طنز با موضوع کرونا از جمله اخبار شبانه روز گذشته در این شهرستان است.

مسوول روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در برخورد یک دستگاه خودرو سواری پراید با یک دستگاه خودرو وانت مزدا در  جاده روستایی کوسه که شب گذشته اتفاق افتاد، هفت نفر از سرنشینان هر ۲ خودرو مصدوم شدند.

ظاهر فیضه ادامه داد: پس از اعلام این خبر بلافاصله یک تیم از آتش نشانان ایستگاه شماره ۲ این سازمان به محل اعزام شدند و به محض رسیدن شروع به ایمن سازی محل حادثه، خودروها و خارج کردن مصدومان کردند.

وی با بیان اینکه ۲ نفر از مصدومان رهگذر بودند، اظهار کرد: مصدومان این حادثه پس از تثبیت وضعیت با استفاده از سه دستگاه آمبولانس برای بهبود شرایط جسمانی به بیمارستان شهید قلی‌پور بوکان اعزام شدند.

"فیضی" ادامه داد: شدت برخورد این ۲ خودرو به قدری بود که یکی از مصدومان از خودرو به بیرون از آن پرتاب شده بود.

نخستین تئاتر طنز با محوریت کرونا در بوکان اجرا شد

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوکان گفت: نخستین اجرای تئاتر طنز با محوریت کرونا به صورت مجازی در این شهرستان اجرا شد.

منصور احمدی اظهار داشت: این نمایش با نام "بۆ" (چرا)  به مدت ۲ روز در فضای مجازی برای مردم این شهرستان به نمایش گذاشته شد.

وی با بیان اینکه اجرای این تئاتر طنز مجازی بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفت، افزود: این نمایش در قالب طنز وضعیت این روزهای کرونایی و شرایط سخت جامعه و تشویق مردم به رعایت کردن پروتکل‌های بهداشتی را بازگو می کند.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوکان با اشاره به اینکه در این نمایش از مدافعان سلامت نیز تقدیر و تشکر شده است، گفت: این نمایش توسط گروه تئاتر "هاوار" و به کارگردانی "لقمان شهابی" توسط بازیگران این گروه به نمایش درآمد.

وی در خصوص درون مایه این نمایش اظهار کرد: این تئاتر، ماجرای یک خانواده‌ای را بیان می‌کند که به ابتلای پدر خود به کرونا مشکوک هستند و در این اوضاع قرار است که میهمان برای این خانواده نیز بیاید که این امر با مخالفت آرام پسر خانواده و شیلان دختر خانواده که پرستار هم است، مواجه می‌شود.

بوکان از شهرهای جنوبی آذربایجان غربی است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =