دیدار رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده شهدای ارامنه

تهران-ایرنا-معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت سالروز میلاد حضرت عیسی (ع) و آغاز سال نو میلادی در دیدار با خانواده شهدای ارامنه گفت: شما ارامنه عزیز که فرزندان و همسران خود را در راه میهن از دست دادید سهم بزرگی در استقلال، بزرگی و عزت کشورمان داشته و دارید.

به گزارش ایرنا از «ایثار»، سعید اوحدی در دیدار با «خانم سلوارت اوهانسیان قزلجه» مادر شهید «ادموند موسیسیان قزلجه» و همسر شهید «هایقاق موسیسیان قزلجه» از ایثار و فداکاری شهدای ارامنه در ۸ سال دفاع مقدس تجلیل کرد.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با ابلاغ سلام مقام معظم رهبری به این خانواده شهید گفت: خانواده شهید موسیسیان تنها خانواده دو شهیدی از ارامنه کشور هستند و بزرگداشت مقام این خانواده که دو تن از عزیزان خود را تقدیم میهن خود کرده‌اند وظیفه خدمتگزاران آن‌ها است.

وی ضمن تبریک میلاد عیسی مسیح (ع) به بازماندگان این شهدای بزرگوار بر نقش مهم اقلیت‌های دینی در دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تأکید کرد.

 اوحدی در این دیدار در مورد پیگیری مشکلات درمانی این خانواده دستورات لازم را صادر کرد.

معاون رییس جمهور همچنین در دیدار با «خانم نینا هارطونیاس نخجوان تپه» همسر شهید «انوشاوان عیوضیان» با بیان اینکه حضرت عیسی (ع) پیامبر رحمت و مهربانی است، گفت: ایثار ارامنه عزیز در پیروزی انقلاب اسلامی و صحنه‌های حساس کشور قابل تقدیر است و امیدوارم خدمتگزار خوبی برای خانواده معظم شهدا و ایثارگران باشیم و از اهداف بلند آنان پاسداری کنیم.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: شما ارامنه عزیز که فرزندان و همسران خود را در راه  میهن از دست دادید سهم بزرگی در استقلال، بزرگی و عزت کشورمان داشته و دارید.
مهندس اوحدی در این دیدارها پیام رییس جمهوری را نیز به خانواده شهدای ارامنه ابلاغ کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =

سرخط اخبار جامعه