ساماندهی چهار شهرک صنفی و صنعتی در اسلامشهر آغاز شد

تهران- ایرنا- معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار اسلامشهر اظهار داشت: ساماندهی ۴ صنف شامل صنایع درودگران، سنگ‌تراشان، فلزکاران و کیف و کفش در این شهرستان آغاز شده است.

به گزارش ایرنا، محمد صالح ضیایی روز یکشنبه در جلسه بررسی مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی شهرستان اسلامشهر که با حضور عزت‌الله اکبری تالارپشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس برگزار شد، گفت: اکنون مراحل اخذ مجوز احداث شهرک تخصصی کفش این شهرستان در کمیسیون امور زیربنایی کشور در نوبت انتظار معطل مانده است.

وی همچنین با تاکید بر اینکه وضعیت تولید و اشتغال در اسلامشهر بالاتر از ۹ استان کشور است، تصریح کرد: با توجه به جمعیت و موقعیت اسلامشهر باید نسبت به قدرالسهم این شهرستان در زمینه تولید و اشتغال، امکانات و اعتبارات و زیرساخت‌های مورد نیاز به فعالان واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان اختصاص یابد.

در این جلسه مهدی شریفیان نماینده مردم اسلامشهر، تهران، ری، شمیرانات و پردیس در مجلس، میثم زالی دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور و یداله صادقی رئیس سازمان صمت استان تهران نیز حضور داشتند و پس از اتمام این جلسه حاضران از سه واحد صنعتی و تولیدی مهم این شهرستان بازدید کردند.

شهرستان اسلامشهر با حدود ٨٠٠ هزار نفر جمعیت در غرب استان تهران قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها