صالحی: امتداد صمیمیت اهالی فرهنگ با رهبری کجاست؟

تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی توییتری درباره دیدارهای مقام معظم رهبری با اهالی فرهنگ و هنر، امتداد این ارتباط را در دیگر نهادهای کشور جویا شد.

سید عباس صالحی شنبه شب در صفحه توئیتری خود، با اشاره به دیدارهای اصحاب فرهنگ و هنر با مقام معظم رهبری، نوشت: «اصحاب فرهنگ و هنر خاطرات صمیمی و دلنشین از جلسات با رهبری دارند. نهادهای اجرایی، قضایی، نظارتی و امنیتی چقدر امتدادبخش این تصویرند؟»

به گزارش ایرنا، یکی از برنامه‌های مستمر رهبر معظم انقلاب که از سال‌های گذشته برقرار بوده، برگزاری جلسات گوناگون با طیف‌های مختلف علمی، اجتماعی، فرهنگی و هنری است. جلساتی که در فضایی متفاوت از دیدارهای رسمی برگزار شده و رهبر انقلاب پای صحبت‌ها و درددل‌های حاضران می‌نشینند که بخشی از این جلسات، از سال ۹۵ در قالب جلسات «پنج‌شنبه‌ای» برگزار شده است.  

مؤسسه پژوهشی- فرهنگی انقلاب اسلامی (دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای)، روایتی از این دیدارها را در مجموعه مستند «غیر رسمی» تولید کرده که قسمت دوم این مجموعه با موضوع «مروری بر دیدارهای پنجشنبه‌ای» رهبر انقلاب، پنجشنبه گذشته از صدا و سیما پخش شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =

سرخط اخبار فرهنگ