گروه‌های فلسطینی حمله رژیم صهیونیستی به غزه را محکوم کردند

تهران- ایرنا- گروه‌های مقاومت فلسطین در بیانیه‌ای حمله بامداد شنبه رژیم صهیونیستی به اماکن غیرنظامی در نوار غزه را محکوم و تل‌آویو را مسؤول عواقب این جنایت خواندند.

به گزارش ایرنا به نقل از تارنمای فلسطین الیوم، در بیانیه شنبه شب گروه‌های مقاومت فلسطین آمده است: تجاوز وحشیانه شب گذشته رژیم اشغالگر صهیونیستی به یک مرکز توانبخشی، محوطه بیمارستان کودکان، یک مسجد، تاسیسات ورزشی و صنعتی و خانه‌های شهروندان در غزه یک جنایت صهیونیستی در حق ملت صبور ما است.

گروه‌های مقاومت فلسطین افزودند: این تجاوز جنایتکارانه و وحشیانه نشانه کینه رژیم صهیونیستی است که میان کودک و سالخورده، زن و مرد، بیمارستان، مسجد، موسسه غیرنظامی و ورزشی با نظامی فرقی قائل نمی‌شود.

گروه‌های مقاومت فلسطین همچنین رژیم اشغالگر را مسؤول کامل این تجاوز کینه توزانه و جنایتکارانه خواندند و این رژیم را مسؤول پیامدهای این تجاوز دانستند.

در بیانیه گروه‌های مقاومت از تشکیلات خودگردان فلسطین خواسته شده تا جنایات رژیم صهیونیستی را در محاکم بین المللی مطرح و از نهادهای بین المللی بخواهند سران دشمن را به دلیل جرایم بی وقفه خود در حق ملت مقاوم فلسطین محاکمه کنند.

گروه‌های مقاومت فلسطین در پایان تاکید کردند، اتکای دشمن صهیونیستی به رژیم‌های عربی سازشگر و دولت آمریکا برای تحمیل یک واقعیت بر مقاومت و ملت ما یک شرط باخته است؛ زیرا مقاومت، سپر محافظ ملت و اصول ما باقی می‌ماند تا حقوق ملت فلسطین و سرزمین آن بازپس گرفته شود.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی شب گذشته نوار غزه را هدف حملات گسترده‌ای قرار داده و اقدام به بمباران شمال، شرق و مرکز این باریکه کردند.

در این حملات هوایی، خسارت‌های سنگینی به این منطقه وارد شده و دو جوان و کودک فلسطینی نیز زخمی و برای مداوا به بیمارستانی در غزه منتقل شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =

سرخط اخبار جهان