اقتدار ایران، مرهون فداکاری‌های سردارانی چون سلیمانی‌ها است

قزوین – ایرنا – استاندار قزوین گفت: تمامی پیشرفت‌های علمی و نظامی و اقتدار ایران عزیز، مرهون فداکاری‌های سردارانی چون شهید قاسم سلیمانی و دانشمندانی مانند فخری زاده‌هاست.

به گزارش ایرنا، هدایت الله جمالی پور روز شنبه در دیدار سرهنگ مهرداد افروزی، فرمانده تیپ ۸۲ سپاه صاحب الأمر (عج) استان قزوین، افزود: سردار دل‌ها از خود رسته و به خدا پیوسته بود.

وی اضافه کرد: سردار سلیمانی برای تمامی افرادی که دل بسته کشور و نظام هستند الگوی تمام عیاری به شمار می‌رود.

جمالی پور افزود: درون سپاه سردارانی همچون سردار سلیمانی کم نیستند و کشور نیازمند استفاده از ظرفیت این قهرمانان است.

استاندار قزوین گفت: مجموعه سپاه استان در شرایط سخت آب و هوایی و حساسیت‌های منطقه با وجود اشرار و گروه‌های معاند در مرزها،  امنیت بسیار پایداری را در منطقه شمال‌غرب کشور ایجاد کرده که حاصل مشارکت ارتش و نیروی انتظامی است.

وی گفت: امنیت موجود در کشور نشان از اقتدار در کشور است و اگر این امنیت مقتدرانه وجود نداشت قطعا ما امروز در وضعیت پیچیده‌ای به سر می‌بردیم و تلاش سپاه در این زمینه بسیار قابل تقدیر است.

فرمانده تیپ ۸۲ سپاه صاحب الأمر (عج) استان قزوین نیز در این دیدار با تاکید بر اینکه همه ما باید مکتب سردار سلیمانی را دنبال کنیم، افزود: ارتباط بین مسوولان دولتی و سپاه ارزشمند است و نشان می‌دهد که همه در یک مسیر قرار داریم.

وی درباره اقدامات و مسوولیت‌های سپاه در شمال غرب، افزود: اصلی‌ترین هدف حضور سپاه در این مناطق، ایجاد امنیت و جلوگیری و مقابله با گروهک‌ها در اقلیم کردستان عراق است، به علاوه در کنار مرزبانان ناجا که درحال جانفشانی در راستای امنیت پایدار هستند، فعالیت می‌کنیم.

فرمانده تیپ ۸۲ سپاه صاحب الأمر (عج) استان قزوین با بیان اینکه جلوگیری از قاچاق و ورود مشروبات الکی نیز از دیگر اقدامات ما است، افزود: خروج احشام از کشور از مسائل اصلی قاچاق بوده به گونه‌ای که بیشترین تلاش ما در سال جاری برای جلوگیری از خروج احشام است.

این مسوول عنوان کرد: تاکنون در منطقه‌ مأموریت ما بیش از هشت هزار و ۲۰۰ رأس گوسفند کشف و از خروج آن جلوگیری شده است؛ همچنین مقابله با ورود مشروبات الکلی که رژیم غاصب صهیونیستی در آن ورود پیدا کرده و درحال تلاش برای مواجه کردن کشور با چنین مشکلاتی است، ادامه دارد.

وی تاکید کرد: رسالت سپاه صرفاً نظامی نیست و از این رو در حوزه حفاظتی خود در سردشت از خرداد سال گذشته مردم یاری آغاز شده و به نوعی به نمایندگی از دولت در زمینه فعالیت با دستگاه‌های مهندسی همکاری صورت گرفته و بیش از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان طرح اجرا شده است.

در ادامه این دیدار تمثال شهید سلیمانی توسط فرمانده تیپ ۸۲ سپاه صاحب الأمر (عج) استان قزوین به استاندار اهدا شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها