۳۰ بیمار کرونایی در مراکز درمانی استان مرکزی بستری شدند

اراک - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: ۳۰ بیمار مبتلا به ویروس کرونا در ۴۸ ساعت گذشته در مراکز درمانی استان مرکزی بستری شدند.

دکتر «محمد جمالیان» روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:  در این مدت ۳۷ فرد مبتلا به  ویروس کرونا در استان مرکزی شناسایی شدند و ۹ بیمار کرونایی نیز جان خود را از دست دادندکه به احتساب این بیماران شمار فوت شده‌های استان تاکنون به یک‌هزار و ۳۷۰ نفر رسیده است.
وی اظهارداشت: تاکنون ۳۳هزار  و ۸۸۸ نفر در استان مرکزی به کرونا مبتلا شده‌اند.
️ رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت:  هفت نفر از بیماران جدید شناسایی شده کرونا در این استان به دلیل وخامت حال در بیمارستان‌ها بستری شدند و خدمات تخصصی درمانی را دریافت کردند.

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با فوت ۱۳۴ بیمار دیگر از مبتلایان قطعی در ۲۴ ساعت اخیر، شمار جان‌باختگان قطعی این بیماری در کشور به ۵۴ هزار و ۵۷۴ نفر رسید.

 سیما «سادات لاری »روز شنبه با اعلام آخرین آمار مبتلایان و جان‌باختگان کرونا در ایران افزود: در ۲۴ ساعت منتهی به ششم دی ۱۳۹۹ بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی پنج هزار و ۷۶۰ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی  و ۷۳۲ نفر بستری شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها