منطقه ویژه پارس از پروژه‌های تحصیلات تکمیلی بوشهر حمایت می‌کند

بوشهر-ایرنا- رئیس پژوهش و فناوری سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: این واحد برای متولیان تولید علم با دانشگاه‌ها و مراکز علمی استان بوشهر همکاری و از پروژه‌های تحصیلات تکمیلی حمایت می‌کند.

به گزارش ایرنا، خشایار پور محمد شاهینی روز شنبه در این ارتباط افزود: این حمایت با هدف بهبود فرآیندها، کاهش هزینه‌ها و افزایش بهره‌وری و با رعایت مقررات وزرات نفت صورت می‌گیرد.

 وی عنوان کرد: ایمنی، بهداشت و محیط زیست و پدافند غیر عامل، سرمایه‌گذاری، مدیریت و منابع انسانی، آمایش سرزمین، تاثیرات متقابل جامعه و صنعت و اثرات تحریم‌ها بر مناطق ویژه اقتصادی از محورهای پژوهشی است که  مورد حمایت سازمان منطقه ویژه پارس قرار می‌گیرد.

رئیس پژوهش و فناوری سازمان منطقه ویژه پارس اعلام کرد: دانشجویان و پژوهشگران برای اطلاع از نمودار اجرایی و چگونگی حمایت از پروژه‌های تحصیلات تکمیلی می‌توانند به درگاه اینترنتی سازمان منطقه ویژه پارس به نشانی www.pseez.ir و زیر پورتال پژوهش و فناوری مراجعه کنند.

پور محمد شاهینی از روسای دانشگاه‌های و مراکز علمی بوشهر خواست، مراتب این همکاری را به اطلاع دانشکده‌ها، واحدها و مجموعه‌های زیر دست و اعضای هیات علمی خود برسانند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha