«قلیچ»، «مخفیگاه» و «سوگنامه‌ای به رنگ آبی»

تهران- ایرنا- آماده نمایش شدن مستند «قلیچ»، تدوین «سوگنامه‌ای به رنگ آبی» و به نیمه رسیدن فیلمبرداری «مخفیگاه» اهم اخبار امروز فیلم‌های در حال تولید سینمای ایران است.

به گزارش خبرنگار سینمایی ایرنا، مستند قلیچ به کارگردانی پوریا نوری پس از تصویربرداری آماده نمایش شد. این مستند به تهیه کنندگی احسان اطمینان تولید شده و درواقع این مستند پرتره به زندگی و خاطرات سنگربان اسبق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس می‌پردازد و سعی دارد چهره متفاوتی از وحید قلیچ را به نمایش بگذارد.

فیلمبرداری مخفیگاه به نیمه رسید

اما فیلمبرداری پروژه بلند سینمایی مخفیگاه از اواسط آذر آغاز شده و با گذشت حدود سه هفته، ضبط این فیلم به نیمه رسیده است. فیلم بلند مخفیگاه اولین فیلم بلند بنیامین نادعلی در مقام کارگردان و یک فیلم اجتماعی است.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «از وقتی یادمه دارم واسه زندگیم رکاب می زنم ولی کم زمین‌ نخوردم، تازه فهمیدم خوبه یه وقتایی زمین بخوری که بفهمی راه رو داری اشتباه میری....»

امیررضا رنجبران، نهال دشتی، میلاد معیری، شایان فصیح زاده، امیر رئیسیان، سام دادخواه، روناک پوریادگار، مهدی امینی، حمید پری نژاد، بهار قاسمی و... از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم نقش آفرینی دارند.

تدوین سوگنامه‌ای به رنگ آبی تمام شد

دیگر فیلم در حال تولید به سینمای کوتاه اختصاص دارد. تدوین فیلم کوتاه سوگنامه‌ای به رنگ آبی به نویسندگی و کارگردانی معراج بهرامی به پایان رسید. این فیلم به زودی وارد مرحله صداگذاری و همچنین آماده برای حضور در جشنواره‌های بین‌المللی خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: «اون ازم عصبانیه … چون من خیلی عکس دارم… همش این توعه… به هیچکس نشونش نمی‌دم…»

علیرضا مهران، شایلین رحیمی خو ۲ بازیگر ان فیلم کوتاه هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =

سرخط اخبار فرهنگ