استاندار فارس: طرح شهروند شایسته در استان عملیاتی شود

شیراز- ایرنا- استاندار فارس گفت: اجرای طرحی با عنوان "شهروند شایسته" می‌تواند در استان در دستور کار قرار گیرد.

عنایت‌الله رحیمی، شنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی فارس در شیراز افزود: این طرح به این سبب حائز اهمیت است که در کنار توجه به مباحث گفتمانی، به اقدامات تشویقی نیز توجه داشته باشیم.
وی، در مورد نقشه مهندسی فرهنگی استان هم اظهار داشت: این طرح به عنوان یک طرح اثرگذار از یک پختگی برخوردار است و در حال نتیجه دادن است.
رحیمی گفت: طرح یاد شده، همچنین یک طرح پویا و انعطاف پذیر است و ایستا نیست و به همین دلیل در فرآیند پیشرفت و بررسی آن اگر نیاز به اصلاح احساس شود این اتفاق می‌تواند روی دهد، به همین سبب می‌تواند طرحی مناسب و عملیاتی باشد.
استاندار فارس، با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر لزوم توجه به خانواده افزود: در کنار توجه به آسایش خانواده، باید به مبحث تشکیل خانواده نیز در کارگروه خانواده پرداخته شود.
وی، بر لزوم توجه به عدالت اجتماعی نیز تاکید و بیان کرد: عدالت اجتماعی می‌تواند رضایمندی شهروندان را به دنبال داشته باشد.
رحیمی، همچنین با اشاره به لزوم بهره‌گیری از هنر متعهد و متعالی اظهار داشت: اگر بتوانیم خواسته‌های نظام و ارزش‌های پذیرفته شده را به زبان هنر منتقل کنیم اثرگذارتر خواهد بودو بیشتر می‌تواند در ذهن‌ها تاثیرگذار باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها