نیروی هوایی قهرمان مسابقات تنیس روی میز ارتش شد

تهران- ایرنا- مسابقات تنیس روی میز کارکنان پایور کل ارتش به میزبانی مدیریت تربیت بدنی ستاد فرماندهی کل آجا برگزار و تیم نیروی هوایی به عنوان قهرمانی دست یافت.

به گزارش ایرنا، با حضور امیر سرتیپ دوم جمشید فولادی رییس سازمان تربیت بدنی ارتش و امیر سرتیپ دوم محمد نوری رییس هیات تنیس روی میز نیروهای مسلح و ارتش و با رعایت دقیق دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی؛ مسابقات تنیس روی میز کارکنان پایور ارتش جمهوری اسلامی ایران انجام و با قهرمانی پینگ‌پنگ بازان نیروی هوایی به پایان رسید .

بر اساس این گزارش، ۲۴ ورزشکار از منتخبین نیروها و سازمان‌های تابعه ارتش جمهوری اسلامی ایران در قالب ۶ تیم در ۲ بخش دوبل و تیمی این مسابقات با هم به رقابت پرداختند که در پایان تیم نیروی هوایی ارتش به مقام قهرمانی دست پیدا کرد و تیم‌های نیروی زمینی و نیروی پدافند هوایی به ترتیب در جایگاه‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

گفتنی است هیات تنیس روی میز ارتش جمهوری اسلامی ایران به ریاست امیر سرتیپ دوم محمد نوری، در طول سال و به مناسبت‌های مختلف با برگزاری منظم مسابقات و کلاس‌های مختلف مربیگری و داوری در بالاترین سطح کشور و همکاری و تعامل منظم با فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران، نقش بسزایی در توسعه این رشته المپیکی جذاب و مفرح در کل خانواده بزرگ ارتش در سطح کشور ایفا می‌کند و همواره از فعال‌ترین هیات‌های ورزش ارتش است.

لازم به ذکر است نفرات منتخب این رقابت‌ها به اردوی مشترک تیم تنیس روی میز ارتش جمهوری اسلامی ایران جهت شرکت در مسابقات قهرمانی نیروهای مسلح دعوت شدند تا با قدرت هرچه تمام‌تر عنوان قهرمانی سال گذشته خود در این رقابت‌ها را تکرار کنند. مسابقات قهرمانی نیروهای مسلح به میزبانی سازمان تربیت بدنی آجا سه شنبه ۹ دی ماه ۱۳۹۹ برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =

سرخط اخبار ورزش