امتحانات ۲ درس پایه اول و دوم ابتدایی در استان خوزستان حضوری شد

اهواز – ایرنا – رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: امتحانات ۲ درس ریاضی و فارسی پایه اول و دوم ابتدایی در استان خوزستان به صورت حضوری برگزار می‌شود.

دکتر فرهاد ابول‌نژادیان روز شنبه در حاشیه  چهل و سومین نشست ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان خوزستان در جمع خبرنگاران بیان کرد:  امتحانات ۲ درس این ۲ پایه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت حضوری برگزار می شود.

وی با تاکید بر کاهش تعداد بیماران ناشی از ابتلا به ویروس کرونا به بیمارستان رازی افزود: با همراهی و همکاری مردم استان تعداد بیماران بیمارستان رازی اهواز به صورت چشمگیری کاهش یافته است  و در حال حاضر به همین دلیل بیمارستان  رازی را در ۲ بخش کرونایی و غیرکرونایی  به همه بیماران ارایه خدمت می‌کند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز  افزود: بخش غیرکرونایی بیمارستان رازی شامل بخش زنان و زایمان، بخش نوزادان، بخش مراقبت‌های ویژه نوزادان، بخش مسمومیت‌ها می باشد که تمامی پزشکان، پرسنل و نیروهای بخش غیرکرونایی از بخش کرونایی جدا هستند و حتی ورودی و خروجی این پرسنل نیز جداسازی شده است.

وی ادامه داد: از تمامی پرسنلی که بنا است در بخش غیرکرونایی مشغول به خدمت شوند پیش از شروع کار تست پی سی آر گرفته می‌شود و اطمینان می‌دهیم که ارایه خدمت پزشکان بخش کرونا با بخش غیر کرونا کاملا از هم جدا است.

ابول‌نژادیان بیان کرد: داوم و  پشتیبانی از طرح سردار سلیمانی جز دستورکارها بسیار مهم نشست ستناد کرونا بود که معاونت امنیتی و انتظامی استاندار نیز قول حمایت از این طرح را دادند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها