رایزنی‌های اتاق بازرگانی بندرعباس با بانک مرکزی آغاز شد

بندرعباس- ایرنا- رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندرعباس گفت: پیگیری‌ها و رایزنی‌های این اتاق با بانک مرکزی برای سرعت بخشی به فرآیند صادرات و واردات در هرمزگان آغاز شد.

محمدرضا صفا روز شنبه در این رابطه اظهارداشت: اتاق بازرگانی بندرعباس با ارسال نامه ای به رییس بانک مرکزی خواستار اجرای مصوبه ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی در استان هرمزگان شد. 
وی یادآور شد: در نشست ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی هرمزگان که اخیر با حضور معاون اول ریاست جمهوری  درهرمزگان برگزار شد، مقرر گردید نماینده ای از بانک مرکزی در استان هرمزگان حضور یابد.
صفا تاکید کرد: حضور یک نماینده از بانک مرکزی در استان هرمزگان که اخیر در سی و هفتمین نشست شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی نیز  مجدد مطرح شد، می‌تواند تاثیر شگرفی در سرعت بخشی به فرآیند واردات و نیز رفع مشکل تجار و بازرگانان که نیاز به مراجعه حضوری به این بانک برای پیگیری ارزی خود دارند، داشته باشد.
صفا گفت:  پیگیری اتاق بازرگانی بندرعباس که مطالبه گری را اولویت نخست خود قرار داده، نویدبخش آینده‌ای روشن و هدفمند در ابعاد اقتصادی استان هرمزگان است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها