مردم‌داری مسوولان و دست اندرکاران زیرساخت‌های امنیت را تقویت می‌کند

قزوین-ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین با بیان اینکه مردم‌داری مسوولان و دست اندرکاران کشور زیرساخت‌های امنیت جامعه را تقویت می‌کند،گفت: باید برای جلب رضای الهی، محبت به مردم و توسعه خدمت‌رسانی در مناطق مرزی افزایش پیدا کند.

به گزارش ایرنا، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی روز شنبه در دیدار با فرمانده تیپ ۸۲ صاحب الامر(عج) افزود: پاسداران در ارایه وظایف خود همواره به اصل مردم داری توجه دارند.

امام جمعه قزوین با اشاره به بازدید اخیر خود از مناطق عملیاتی غرب کشور اظهار داشت: حضور پاسداران قزوین در مناطق عملیاتی غرب کشور بسیار ارزشمند و تأثیرگذار است و این عزیزان با رشادت و فداکاری از مناطق مرزی حفاظت و حراست می‌کنند.

وی افزود: سفری که به مناطق عملیاتی غرب کشور داشتم برای بنده بسیار ارزشمند بود و با وجود اینکه این مناطق نظامی و عملیاتی بود اما حال و هوای معنوی در آن فضا و در بین پاسداران موج می‌زد و روحیات و فضایی که در آن منطقه حاکم است شباهت بسیاری به دوران دفاع مقدس دارد.

این مسوول گفت: خدمت رسانی به مردم به ویژه در مناطق مرزی که بیشتر با محرومیت و مشکلات رفاهی مواجه هستند از اهمیت بالایی برخوردار است و باید نسبت به این موضوع مهم با حساسیت ویژه ای عمل کرد.

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: بدون شک خدمت رسانی پاسداران در مناطق مرزی یک توفیق الهی است و به تامین مطلوب امنیت و آرامش کشور کمک می کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها