استاندار : هیچ یک از شهرهای البرز قرمز کرونایی نیستند

کرج - ایرنا - استاندار البرز با بیان اینکه هیچ یک از شهرهای این استان در وضعیت قرمز قرار ندارند، گفت: اعمال محدودیت های تردد در شهرهای با وضعیت زرد با این وجود همچنان ادامه خواهد داشت.

عزیزاله شهبازی رو شنبه در حاشیه جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا که روز شنبه به ریاست دکتر روحانی رییس جمهوری  و با حضور استانداران به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد با اشاره به اینکه مردم با پرهیز از عادی انگاری برای توقف شیوع کرونا همچنان همراه باشند،افزود: طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا و براساس تفویض اختیار به استانداران، محدودیت تردد از ساعت ۲۱ شب تا چهار بامداد حتی در شهرهای دارای وضعیت زرد نیز ادامه دارد.

 شهبازی گفت: همچنین با توجه به اینکه به دلیل شرایط فصل زمستان  وارونگی هوا را داریم که این امر شیوع کرونا را تشدید می کند، تدابیر ویژه ای به همین منظور اتخاذ شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به تامین سوخت نیروگاه قائم اشاره و اظهار داشت: بر این اساس از شرکت گاز استان انتظار می رود که طبق مصوبه ستاد ملی نسبت به تامین سوخت گاز برای نیروگاه منتظر قائم و کارخانه سیمان آبیک اقدام کند.

استاندار البرز در ادامه با اشاره به تبادل جمعیت فراوان این استان با پایتخت کشورخاطر نشان کرد: این تبادل جمعیتی سبب شده تا البرز متاثر از شرایط حاکم در تهران  باشد، اما طبق گزارش ستاد ملی، از این الگو فاصله گرفته و روند بهتری را در این استان شاهد هستیم.

استان البرز در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =

سرخط اخبار استان‌ها