۲۹۸ میلیارد ریال برای توسعه شبکه توزیع برق سمنان هزینه شد

سمنان- ایرنا- معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع برق استان سمنان گفت: ۲۹۸ میلیارد و ۴۸۹ میلیون ریال برای توسعه، احداث و اصلاح شبکه توزیع برق استان سرمایه‌گذاری شد.

به گزارش ایرنا، رضا علی‌اصغری روز شنبه به رسانه ها افزود: طرح های توسعه و بهینه سازی ۱۴۸ کیلومتر شبکه توزیع برق در استان سمنان اجرا شد.

وی یادآور شد: طرح های توسعه و احداث و اصلاح و بهینه سازی شبکه های توزیع برق به منظور تامین برق مشترکان جدید و استمرار خدمات دهی به مردم همواره در استان سمنان اجرایی می شود.

معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع برق استان سمنان  گفت: ۴۰ کیلومتر شبکه فشارمتوسط هوایی و زمینی و ۴۱ کیلومتر خطوط فشارضعیف به منظور ایجاد ظرفیت های لازم برای تأمین برق متقاضیان و مشترکان جدید احداث و بهره‌برداری شد.

وی بیان داشت: عملیات اصلاح و بهینه سازی ۶۷ هزار متر شبکه فشارمتوسط و فشارضعیف هوایی و زمینی در نقاط مختلف استان سمنان توسط واحدهای اجرایی شرکت توزیع برق استان برای تداوم خدمات دهی و افزایش ضریب پایداری خطوط برق رسانی به اجرا درآمد.

علی‌اصغری به تغذیه برق اشتراک های جدید اشاره کرد و یادآور شد: طرح توسعه ۱۵۶ دستگاه پست هوایی و سه ایستگاه زمینی توزیع برق در استان از آغاز سال ۹۹ تاکنون به اجرا درآمد.

وی خاطرنشان کرد: طرح اصلاح و بهینه سازی ۲۱۲ دستگاه پست هوایی و زمینی توزیع برق، از دیگر اقدامات انجام شده در همین مدت است.

معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع برق استان سمنان  با بیان این که ۹۲۹ دستگاه چراغ در سامانه روشنایی معابر استان سمنان دایر شد اضافه کرد: ۴۵۲ چراغ درراستای نگهداشت مناسب وضعیت موجود روشنایی معابر نیز بهسازی شد.

پنج هزار و ۸۷۸ مشترک جدید از ابتدای سال ۹۹ به شمار مشترکان شرکت توزیع برق استان سمنان اضافه شد و هم اینک این شرکت به بیش از ۳۹۱ هزار اشتراک برق در استان خدمات ارائه می کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها