۹۹۶ میلیون تومان اعتبار برای روشنایی معابر شهرستان چابهار هزینه شد

زاهدان- ایرنا- مدیر امور توزیع برق شهرستان چابهار گفت: ۹۹۶ میلیون تومان اعتبار از ابتدای سال جاری تاکنون برای روشنایی معابر این شهرستان هزینه شده است.

محمودرضا اکبری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: احداث ۱۵.۲ کیلومتر شبکه سه رشته روشنایی، نصب ۳۳۴ کلاهک روشنایی، نصب و تعویض ۸۳۲ عدد لامپ، نصب ۲۱۸ دستک یک و ۲ متری، نصب ۸ تابلو روشنایی، نصب و تعویض ۳۴ فتوسل، نصب ۱۱۳ ترانس ۷۰،۱۵۰،۳۵و۵۰ وات، نصب ۹۲ عدد استارتر و نصب و تعویض ۱۳ عدد کنتاکتور از جمله اقدامات انجام شده در حوزه روشنایی این شهرستان است.

وی ادامه داد: این میزان نصب و اصلاح در مناطق روستایی کمب، مرادآباد، پایانه ترمینال تا میدان سردار شهید قاسم سلیمانی و سایر نقاط سطح شهر چابهار انجام شده است.

 مدیر امور توزیع برق شهرستان چابهار با بیان اینکه پروژه روشنایی معابر این مناطق توسط پرسنل بهره برداری شهرستان انجام شده است بیان کرد: انجام این طرح ها باعث روشنایی مطلوب معابر حوزه شهری و روستایی چابهار شده است.

وی تصریح کرد: طبق قانون ساخت و تعمیرات شبکه روشنایی معابر درون شهری بر عهده سازمان شهرداری و برون شهری در حوزه راه و شهرسازی و همچنین حوزه روستایی بر عهده دهیاری‌های هر منطقه است.

اکبری با بیان اینکه وظیفه ذاتی شرکت توزیع نیروی برق سیستان‌ و بلوچستان خدمت رسانی به مردم است اظهار داشت: این شرکت همکاری با سازمان‌های متولی برای احداث و تعمیرات شبکه‌های روشنایی معابر درون شهری در چهارچوب توافق های دو جانبه انجام می دهد.

 وی بیان کرد: شهروندان گرامی که درخواست اعلام مشکل روشنایی معابر دارند می‌توانند از طریق اپلیکیشن «برق من» و همچنین سامانه هوشمند مراکز اتفاقات ۱۲۱ نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها