تیم های البرزی در رقابت های هندبال شرکت نکردند

کرج-ایرنا- رییس هیات هندبال البرز با اشاره به برگزاری رقابت های سوپرلیگ بانوان و دسته یک آقایان گفت: امسال هیچ تیمی از این استان در این دوره از رقابت ها شرکت نکردند.

مرتصی خادمی روز شنبه در گفت وگو با ایرنا با بیان اینکه تیم بانوان و آقایان هندبالیست این استان منحل شده است ، افزود: امسال در واقع می توان گفت که بانوان هندبالیست البرز در قالب دیگر تیم ها در رقابت هایی از جمله سوپرلیگ کشوری به میدان رفتند.

وی کم لطفی مسوولان و شیوع ویروس کرونا را ۲ عامل مهم منحل شدن تیم لیگ برتری بانوان و دسته یک آقایان هندبال البرز عنوان کرد و گفت: نگاه حمایتی پیش از این و در سال های گذشته به این تیم ها در استان نبود که سبب شد تا هر ۲ منحل شوند.

خادمی گفت: با هدف رفع این مشکل نشستی با مدیر کل ورزش و جوانان این استان برگزار و مقرر شد که وی نیز قول دادند که در سال آینده از تیم دختران برای شرکت در رقابت های لیگ برتر حمایت کنند.

وی با بیان اینکه نسبت به تیم هایی از جمله والیبال، فوتبال و فوتسال به هندبال البرز کم لطفی شده اظهار داشت: کرونا این کم لطفی ها را تشدید و سبب شد که آسیب جدی با تعطیل شدن سالن های ورزشی و تمرینات به هندبال البرز وارد شود.

خادمی گفت: برای جبران بخشی از این آسیب و کاستی ها از مدیر کل ورزش و جوانان استان درخواست کردیم که نسبت به تجهیز زمین ساحلی مجموعه انقلاب با ما همکاری که وی نیز در این زمینه قول مساعد دادند.

وی ادامه داد: یکی دیگر از برنامه ها تجهیز سالن های ورزشی با هدف ترغیب خانواده ها برای حضور فرزندانشان در رقابت و تمرینات بود که در این بخش نیز کارهایی در دست انجام است.

۴۵۰ ورزشکار در استان البرز به صورت حرفه‌ای و آماتور در رشته ورزشی هندبال مشغول به فعالیت هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها