رییس فدراسیون: موفقیت‌‎های اسکواش استان همدان نماد اقدام و عمل است

همدان- ایرنا- رییس فدراسیون اسکواش در نامه ای از اقدامات موثر و چشمگیر هیات استان همدان در زمینه رشد و توسعه این رشته ورزشی قدردانی کرد و گفت: موفقیت های رشته ورزشی اسکواش در همدان، نشانه اقدام و عملی در عرصه مدیریتی و تلاش و همت ورزشکاران است.

به گزارش روز شنبه ایرنا، در نامه «مسعود سلیمانی» خطاب به «اسدالله ربانی مهر» رییس هیات اسکواش استان همدان، آمده است: در آستانه سالگشت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی ، می خواهم از  کادر مسوول و خیل ورزشکاران مجموعه اسکواش  استان همدان تقدیر و تشکر کنم.

وی تصریح کرد: همدان با یک کورت (زمین بازی اسکواش) توانست در ۲ فصل اخیر جایگاه تشکیلاتی خود را در صدر جدول ارزیابی عملکرد فدراسیون حفظ و ارتقا دهد.

رییس فدراسیون اسکواش خاطر نشان کرد: این رویکرد در مقایسه با استان های با ظرفیت تر و قدیمی تر و دارای زیرساخت های بیشتر، ارزشمند است.

وی در ادامه این نامه افزوده است: در سایه کسب این رتبه، یک راهبرد، تلاشی منطقی، نیروهای منسجم و مدیریت عملکردی وجود دارد و نشان دهنده اقدام و عمل است که خروجی آن، حاصلی  جز موفقیت نیست. 

به گفته سلیمانی، جذب سرمایه، تفکر توسعه ای، شناخت  قدرت رسانه و از همه مهمتر وجود ورزشکارانی که  جنس کار را می شناسند و این‌چنین عاشقانه به یاری هیات خود آمده اند، شایسته تقدیر است.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم این همیت و یکپارچگی در دیگر استان های کشور در مجموعه اسکواش هم شکل بگیرد؛ چون در واقع همه مسافران یک مرکبیم.

بیش از ۵۰ اسکواش باز سازمان یافته در قالب هیات استان همدان فعالیت دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها