راه ۲۰۹ روستای خراسان شمالی بازگشایی شد

بجنورد- ایرنا- رییس اداره مدیریت راه‌های اداره‌کل راهداری و حمل ‌و نقل جاده‌ای خراسان شمالی گفت: راه‌های برف‌گرفته در ۲۰۹ محور روستایی استان با تلاش بی‌وقفه راهداران بازگشایی شده است.  

امین بهزادنیا روز شنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: راهداران استان در شبانه‌روز گذشته نسبت به بازگشایی جاده های روستایی در ۴۱ محور شهرستان شیروان، ۳۹ محور شهرستان مانه و سملقان و ۹۸ محور روستایی شهرستان بجنورد اقدام کرده اند.

وی افزود: با برف روبی و شن و نمک پاشی در ۱۹ محور روستایی شهرستان فاروج و ۱۲ محور روستایی شهرستان گرمه، این جاده ها هم بازگشایی شده است.

وی خاطرنشان کرد: با اعلام بخشداری ها و یا دهیاران، راهداران برای خدمت رسانی و بازگشایی محورهای روستایی اقدام می کنند.  

رییس اداره مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: عملیات برفروبی و نمک پاشی راه های روستایی استان ادامه دارد و راهداران در این زمینه مشغول هستند.

بر اساس این گزارش امسال استقرار گروه‌های راهداری در محورهای برفگیر استان زودتر از موعد هرساله آغاز شد و ۲۵۴ نفر از راهداران استان آماده خدمات‌رسانی به مسافران زمستانی هستند.

گروه های راهداری با به کارگیری بیش از ۲۶۰ دستگاه ناوگان راهداری آماده خدمات رسانی به مسافران زمستانه هستند.  

برای خدمات رسانی به مسافران و ارتقای ایمنی تردد جاده ها، سالانه ۲۲ هزار و ۴۰۰ تن شن و نمک در سطح جاده های منطقه پاشیده می شود.  

راهداران ۲۱ گردنه استان را به طول ۶۷۱ کیلومتر، به صورت شبانه روزی زیر پوشش خدمات خود خواهند داشت.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها