یک شرکت دانش بنیان دوچرخه دریایی در کیش ساخت
عکس تزئینی است

کیش-ایرنا- یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در مرکز نو آوری کیش، موفق به ساخت دوچرخه دریایی شد.

شرکت بازو صنعت هوشمند با حمایت مرکز نوآوری کیش و همراهی موسسه ورزش و تفریحات سالم، برای توسعه گردشگری واقتصاد دریا محور، مراحل ساخت اولین دوچرخه دریایی را با موفقیت به پایان رساند.

بر اساس این گزارش مراحل ارزیابی و آزمایش این محصول دانش بنیان، با حضورمسئولان ورزش کیش با موفقیت انجام شد تا بزودی تولید انبوه این محصول دانش بنیان آغاز شده و برای ایجاد شادی و نشاط بیشتر دراختیارگردشگران و مراکز تفریحات دریایی کشور قرار گیرد.

تولید انبوه این محصول دانش بنیان زمینه را برای برگزاری مسابقات و جشنواره های دوچرخه سواری روی دریا فراهم می کند که به نوع خود درجذب گردشگران علاقمند به تفریحات و ورزش های دریایی موثر است.

گفتنی است نمونه پیشرفته تر این محصول دانش بنیان نیز به زودی ساخته می شود.

مدیرعامل شرکت دانش بنیان بازو صنعت هوشمند با اشاره به مشکلات ورود مواد اولیه که ناشی ازتشدید تحریم ها است گفت: این محصول با استفاده ازمواد اولیه تولید داخل ساخته می شود .

حیدری افزود: نمونه مشابه خارجی محصول تولیدی ما با مبلغی بالغ بر ۱۰۰ میلیون تومان در بازارعرضه می شود در حالی که شرکت بازو صنعت استفاده از مواد اولیه داخلی، دوچرخه دریایی را یک سوم قیمت و با ویژگی های کامل تر عرضه خواهد کرد.

به گفته وی نمونه پیشرفته تر این محصول دانش بنیان به زودی ساخته می شود که تفاوت آن در زیبایی ظاهری و مکانیزم پدال است که بیشتر به حالت های غواصی شباهت دارد.

مدیرعامل شرکت دانش بنیان بازو صنعت هوشمند همچنین از ساخت محصولی دیگر با عنوان موتورسیکلت دریایی خبر داد و اظهار داشت: به زودی موتورسیکلت دریایی نیز برای آزمایش و بهره برداری آماده خواهد شد.

گفتنی است شرکت دانش بنیان بازو صنعت هوشمند در زمینه ساخت ربات های صنعتی و تولید شناور های تفریحی و صنایع دریایی فعالیت می کند و درمرکز نوآوری کیش مستقر است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها