۱۴۶ طاقه پارچه قاچاق در استان کرمانشاه کشف شد

کرمانشاه- ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از کشف ۱۴۶ طاقه پارچه قاچاق در شهرهای کرمانشاه و پاوه به ارزش سه میلیارد ریال خبر داد.

سرهنگ «جمال سلمانی»  روز شنبه به ایرنا افزود: در ماموریت نخست، ماموران پلیس امنیت اقتصادی از فعالیت یک قاچاقچی و اینکه اقدام به وارد کردن پارچه قاچاق از استان های جنوبی به غرب کشور می کند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: در همین راستا ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی قاچاقچی موردنظر و محور محل تردد وی در کمربندی غربی ماهیدشت به سمت قزانچی شدند.

سرهنگ سلمانی تصریح کرد: ماموران با استقرار در محل مناسب به محض مشاهده خودروی پژو ۴۰۵ متهم که پلاک آن را نیز مخدوش کرده بود به تعقیب وی پرداخته و پس از مدتی تعقیب و گریز موفق به توقیف آن شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: در بازرسی های انجام شده ۸۶ طاقه پارچه قاچاق که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به ۲ میلیارد ریال می رسید، کشف شد.

وی در ادامه به عملیات ماموران انتظامی باینگان در شهرستان پاوه اشاره کرد و گفت: آنها حین گشتزنی به یک دستگاه خودروی سمند مشکوک و پس از مدتی تعقیب و گریز موفق به توقیف آن شدند.

سرهنگ سلمانی خاطرنشان کرد: در بازرسی های انجام گرفته از خودرو، ۶۰ طاقه پارچه قاچاق که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به یک میلیارد ریال می رسید، کشف شد.

این مقام انتظامی در پایان از دستگیری ۲ نفر در ارتباط با کشف پارچه های قاچاق و معرفی آنها به دستگاه قضایی برای صدور احکام لازم خبر داد.

سرخط اخبار استان‌ها