حضور هیات اجرایی کمیته ملی المپیک در اردوی تیم‌های ملی کشتی

تهران- ایرنا- اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک با لغو برخی محدودیت‌های کرونایی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در اردوی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی که خود را برای رقابت‌های قهرمانی آسیا و گزینشی المپیک آماده می‌کنند، حضور یافتند.

به گزارش ایرنا، «سیدرضا صالحی امیری»  و برخی اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک امروز (شنبه) با حضور در فدراسیون کشتی و ادای احترام شهید گمنام از اردوهای تیم‌های ملی بازدید کردند.

در این بازدید  «فضل‌الله باقرزاده» نایب رییس کمیته ملی المپیک، «مجید کیهانی» و «عبدی افتخاری» اعضا هیات اجرایی، «پیمان فخری» رییس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی و «بهداد سلیمی» حضور داشتند.

اعضای هیات اجرایی در این بازدید با مسئولان فدراسیون  کشتی هم گفت و گو کردند.

تیم ملی کشتی آزاد ایران در پیکارهای جهانی ۲۰۱۹ قزاقستان در وزن‌های ۵۷ کیلوگرم رضا اطری، ۸۶ کیلوگرم حسن یزدانی و ۱۲۵ کیلوگرم یدالله محبی صاحب سهمیه المپیک شدند و حال باید در رقابت‌های گزینشی برای کسب سهمیه  وزن های ۶۵، ۷۴ و ۹۷ کیلوگرم تلاش کنند.

در کشتی فرنگی هم علیرضا نجاتی، محمدعلی گرایی و امیر قاسمی منجزی توانستند سهمیه‌های المپیک را در وزن‌های ۶۰، ۷۷ و ۱۳۰ کیلوگرم در رقابت‌های جهانی قزاقستان به دست آورند.   فرنگی کاران در رقابت‌های پیش رو برای کسب سهمیه‌های وزن‌های۶۷، ۸۷ و ۹۷ کیلوگرم باید میدان بروند.

تاکنون 6 سهمیه در کشتی کسب شد و 6 سهمیه دیگر باقی مانده است. 

بازی های المپیک توکیو با یک سال تاخیر به دلیل پاندومی کرونا خردادماه سال آینده برگزار خواهد شد.

رقابت‌های گزینشی قاره آسیا روزهای ۲۰ تا ۲۲ فروردین و پیکارهای قهرمانی آسیا نیز روزهای ۲۳ تا ۲۸ فروردین سال ۱۴۰۰ به میزبانی آلماتی قزاقستان برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =

سرخط اخبار ورزش