۴۰ خودرو و یک دستگاه اتوبوس گرفتار در برف خراسان رضوی امدادرسانی شدند

مشهد- ایرنا- معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از امداد رسانی به ۴۰ دستگاه خودرو و یک دستگاه اتوبوس گرفتار در برف و کولاک در محورهای خراسان رضوی خبر داد.

غلامرضا صیادی جمعه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تعداد خودروی گرفتار در برف و کولاک طی امروز و با همکاری نیروهای امداد جمعیت هلال احمر در محورهای مختلف استان امدادرسانی شدند.

وی ادامه داد: با توجه به هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر بارش برف در محورهای خراسان رضوی به صورت ویژه تیم های امداد در چهار محور استان مستقر شدند.

وی گفت: بر این اساس در جاده‌های کلات به مشهد، درگزبه قوچان، درگز به کلات، نیشابور به ریوش و ریوش به کاشمر تیم‌های ویژه امدادی در کنار پایگاههای امداد جاده‌ای مستقر شدند.

معاون امداد و نجات هلال احمر خراسان رضوی گفت: در دو محور نیشابور به ریوش و ریوش به کاشمر تعداد ۲۱ خودروی گرفتار در برف با ۶۷ مسافر با کمک نیروهای هلال احمر رهاسازی شدند.

صیادی افزود: همچنین در محور درگز - قوچان تعداد ۱۹ خودرو و سرنشینان آنها از برف و کولاک نجات پیدا کردند.

وی اضافه کرد: در محور قوچان به درگز نیز مسافران یک اتوبوس مسافربری به تعداد ۴۵ نفر به همراه ۱۷ نفر دیگر از مسافران در این محور به صورت اضطراری اسکان داده شده و بسته غذایی دریافت کردند.

این مسوول با اشاره به مهمترین حوادث رانندگی در محورهای مواصلاتی استان طی امروز گفت: واژگونی یک دستگاه ون با ۶مسافر موجب مصدوم شدن پنج نفر از آنان و فوت یک تن در صحنه حادثه گردید.

طبق پیش‌بینی سازمان هواشناسی بارش برف در خراسان رضوی از امروز آغاز و تا فردا ادامه دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها