۵ دی ۱۳۹۹،‏ ۲۲:۲۸
کد خبرنگار: 2083
کد خبر: 84161332
۰ نفر

برچسب‌ها

کولاک شدید راه‌های بخش کالپوش میامی را بست

شاهرود - ایرنا - رییس اداره راه وشهرسازی میامی گفت : بارش برف و کولاک شدید ، راه‌های ارتباطی بخش کالپوش میامی را مسدود کرد.

علی ساغری جمعه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه کولاک شدید از ساعت ۱۵ امروز آغاز شده است، افزود : بارش برف و کولاک شدید راه‌های روستای نردین به گلستان و شهر رضوان به روستاهای نام نیک ، حسین آباد، دشت شاد و باغچه را مسدود و تردد در این مناطق امکان پذیر نیست.

وی با بیان اینکه تمام امکانات و ماشین آلات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در راهدارخانه چشمه نی و رضوان مستقر هستند،  افزود: با توجه به کولاک شدید امکان بازگشایی راه های ارتباطی به سختی انجام می‌شود و گروه‌های برفروب درمحورهای مواصلاتی در حال خدمات رسانی هستند.

ساغری گفت : رانندگان وسایل نقلیه در این فصل قبل از انجام سفر در محورهای کوهستانی بویژه بخش کالپوش از وضعیت جوی اطلاع پیدا کرده و زنجیر چرخ و دیگر وسایل سفر را همراه داشته و از سلامت سیستم گرمایشی خودرو اطمینان پیدا کنند تا در جاده گرفتار نشوند.

به گزارش ایرنا، بخش کالپوش در شمال شهرستان میامی در منطقه کوهستانی واقع شده و هر سال بارش باران وبرف در این بخش تقریبا از اواسط پائیز شروع می شود.

مجموع راه های شهرستان میامی ۵۷۰ کیلومتر است که حدود۳۴۰ کیلومتر راه روستایی می باشد.

شهرستان میامی با هشت هزارو ۶۰۰ کیلومتر مربع و جمعیت حدود ۴۰هزار تن درشرق استان سمنان واقع است .

بخش کالپوش با بیش از ۲۰ هزارتن جمعیت دارای یک شهر و ۱۱ روستاست. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها