۱۷ نفر در سوانح رانندگی جنوب خوزستان مصدوم شدند

آبادان - ایرنا - رییس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی آبادان گفت‌: ۱۷ نفر در سوانح رانندگی در راه‌های ارتباطی جنوب غرب خوزستان مصدوم شدند.

امین منصور جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در  برخورد ۲ دستگاه خودرو نسیان و تیبا در سه راهی شادگان به دارخوین نزدیکی روستای آلبوبالدی هفت نفر مصدوم شدند.

وی افزود : این حادثه در ساعت ۹:۳۹ دقیقه به مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ شادگان اطلاع داده شد و با توجه به شدت حادثه و تعداد مصدومان سه تیم امدادی با سه دستگاه آمبولانس برای امداد رسانی به محل حادثه اعزام شدند.

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی آبادان گفت: کارشناسان فوریت‌های پزشکی پس از رسیدن به صحنه حادثه اقدام به تریاژ و انجام خدمات اولیه درمانی بر روی مصدومان کردند و پس از رسیدن عوامل امدادی پشتیبان از هلال احمر ، مددجویان برای ادامه روند درمانی تخصصی به بیمارستان شهید معرفی‌زاده شادگان منتقل شدند.

منصور گفت : ۲ نفر از مصدومان این حادثه بدحال هستند و متاسفانه در میان مصدومان خانم باردار نیز حضور داشت.

مدیر حوادث و فوریت های پزشکی آبادان گفت: در دیگر حادثه رانندگی بر اثر تصادف ۲ دستگاه خودرو سواری پراید با پژو بر روی پل شهید قالیباف محور شلمچه به خرمشهر  ۱۰ نفر مصدوم شدند.

وی افزود: با توجه به شدت حادثه سه تیم امدادی با سه دستگاه آمبولانس از مرکز فوریت‌های خرمشهر به محل حادثه اعزام شدند.

امین گفت: کارشناسان فوریت‌های پزشکی  بلافاصله پس از ارزیابی اولیه صحنه و ثتبیت جاده ، اقدام به ارائه خدمات اولیه درمانی بر روی مصدومان نمودند.

وی بیان کرد: حادثه دیدگان پس از بهره‌مندی از خدمات اورژانس ۱۱۵ در صحنه حادثه برای ادامه روند تخصصی درمان با آمبولانس های اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان حضرت ولیعصر خرمشهر منتقل شدند.

شهرستان‌های آبادان، خرمشهر و شادگان از خدمات بهداشتی درمانی دانشکده علوم پزشکی آبادان بهره می‌برند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها