برف تردد در محورهای ارتباطی اسفراین را مختل کرد

بجنورد_ ایرنا_ بارش برف که از ظهر جمعه در اسفراین آغاز شده است تردد وسایل نقلیه در محور اسفراین _ بجنورد و اسفراین - جوین را مختل کرده و رفت و آمد در ۱۵ محور روستایی این شهرستان را نیز با محدودیت‌هایی مواجه کرده است.

فرماندار اسفراین شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اکنون محور بجنورد _ اسفراین و نیز اسفراین به جوین، در خراسان رضوی به علت بارش برف لغزنده است و تردد در این محورها تنها با زنجیر چرخ امکانپذیر است.
طاهر رستمی افزود: منع ترد تردد تریلر، کشنده ها و کامیون ها در محور بجنورد _ اسفراین که از صبح جمعه به دلیل بارش برف اعمال شده بود، همچنان ادامه دارد.
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اسفراین نیز به خبرنگار ایرنا  گفت: بارش برف و کولاک در محور اسفراین _ بجنورد ساعاتی پیش سبب اختلال تردد در این محور شده بود که اکنون تردد درآن فقط با زنجیر چرخ میسر است.
ابراهیم ذاکری افزود: بارش سنگین برف در محورهای روستایی شهرستان نیز سبب اختلال تردد در ۱۵ محور روستایی در بخش های مرکزی و بام و صفی آباد شده و اکنون تردد در این مسیرها فقط با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.
وی گفت: روستاهای شور، اردغان، بیدواز، کریم آباد علیا و کریم آباد سفلی، سرخ قلعه، درپرچین، قلعه سفید به دلیل واقع شدن در منطقه کوهستانی، دهستان میلانلو در بخش مرکزی و روستاهای آق قلعه، فتح اباد، کلاته بام و قارضی در بخش بام صفی آباد از جمله راه های روستایی است که خودروها بدون زنجیر چرخ در آن امکان تردد ندارند.

 رییس راهداری و حمل و نقل جاده ای اسفراین افزود: نیروهای راهداری هم اکنون در حال بازگشایی راه و رفع مشکلات راه های روستایی هستند.

 به گزارش ایرنا بارش برف که از ظهر جمعه در شهرستان اسفراین آغاز شده همچنان ادامه دارد که تردد در مسیرهای درون شهری را نیز مختل کرده است.
شهرستان ۱۲۰ هزار نفری اسفراین در ۶۰ کیلومتری جنوب شرقی بجنورد قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها