بازیکنان مقابل تیم البرز تاکتیک تیمی را به خوبی اجرا کردند

اصفهان-ایرنا-سرمربی تیم فوتبال بانوان سپاهان گفت: بازیکنان این تیم مقابل تیم هیات فوتبال البرز به خوبی تاکتیک‌های تیمی و فنی را زمین اجرا کردند و پیروز میدان شدند.

به گزارش ایرنا، مهناز امیر شقاقی عصر جمعه در نشست خبری مجازی پس از دیدار با تیم هیات فوتبال البرز افزود: بازی زیبایی بود و آنچه را که از بازیکنان در زمین خواستیم به خوبی اجرا کردند.

وی با بیان اینکه تیم حریف در نیمه نخست دفاعی و بسته کار کرد گفت: در نیمه دوم توانستیم این سد را بشکنیم و با هوشیاری بازیکنان پیروز میدان شویم.

سرمربی بانوان سپاهان با اشاره به اینکه در طول بازی حریف با دفاع  ۶ یا هفت نفره بازی می‌کرد اظهار داشت: ما برای پیروزی راه‌های مختلفی را انتخاب کردیم که در انتها توانستیم ۲ گل به ثمر برسانیم.

وی با تاکید بر اینکه بایستی در سال‌های آینده توجه بیشتری به هیات‌های فوتبال شود و هر استانی مجزا تیم‌داری کندگفت: این نوع تیم‌داری به پیشرفت فوتبال کمک می‌کند وظرفیت‌ها شناسایی می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال بانوان سپاهان افزود: چند روز استراحت داریم و برای دور برگشت با جدیت برنامه‌های خود را شروع خواهیم کرد.

دیدار تیم‌های بانوان سپاهان اصفهان و هیات فوتبال البرز از هفته پنجم لیگ برتر فوتبال امروز جمعه از ساعت ۱۴ به میزبانی اصفهان در ورزشگاه صفائیه برگزارشد و در پایان تیم میزبان با نتیجه ۲ بر صفر پیروز میدان شد.

تیم فوتبال سپاهان در صدرجدول گروه نخست لیگ برتر فوتبال بانوان قرار دارد و هیات فوتبال البرز نیز چهارم است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها