هرمزگانی ها با راه اندازی پویش مردمی یاد شهید سلیمانی گرامی می‌دارند

بندرعباس- ایرنا- مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری هرمزگان گفت: برای بزرگداشت سالروز شهادت سردار سلیمانی باید متناسب با جایگاه مهم این مرد بزرگ، برنامه‌ریزی کنیم و هرمزگانی ها با راه اندازی پویش مردمی شان و یاد آن شهید بزرگوار را گرامی می‌دارند.

حسین امیرتیموری روز جمعه در نشست شورای هماهنگی دفاع مقدس استان افزود: باتوجه به شیوع کرونا و لزوم حفظ سلامتی مردم و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، بیشتر این برنامه‌ها با استفاده از ظرفیت فضای مجازی،  رسانه‌های مختلف و فضاسازی شهری در هرمزگان برگزار می‌شود.
وی بیان داشت: در این راستا برنامه‌ریزی خوبی برای تولید و انتشار محتوای مناسب و متنوع در فضای مجازی، برای بزرگداشت یاد وخاطره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، صورت گرفته است.
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری هرمزگان اظهارداشت: همچنین در این ایام، برنامه‌های مناسبی در این خصوص، توسط صداوسیمای استان پخش خواهد شد.
وی با تاکید برتلاش همه جانبه شهرداری‌ها در این راستا، اظهارداشت: برای بزرگداشت سالروز شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در مناطق مختلف استان، دستگاه‌های اجرایی به ویژه شهرداری‌ها نسبت به فضاسازی شهری، اقدام کنند.
امیرتیموری با بیان اینکه یاد وخاطره این شهید بزرگوار برای همیشه در تاریخ ماندگار خواهدبود، خاطرنشان کرد: در همه شهرستان‌های استان هرمزگان باید در راستای بزرگداشت این انسان بزرگ گام برداشته شود و دستگاه‌های اجرایی تمام توان خود را در این خصوص به کار بگیرند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها